About me aneb zpověď retarda, co tu pro vás píše

31. března 2012 v 15:01 | Melanie |  About me
Úžasný Ahoj! Úžasný

Nejenom v anketě (mám na mysli anketu v menu), ale i na mém mailu se hromadí dotazy na moje záliby atd. Sice jsem si něco dala do svého profilu na blogu, ale pochopitelně tam nemůžu dát všechno, takže tady máte ve zkratce to nejdůležitější o mně, abyste měli zhruba představu, kdo pro vás píše příběhy.


Jsem holka, to vám asi už došlo. Bude mi čtrnáct let a mám přezdívku Melanie (není to moje skutečné jméno). Teď asi k tomu důležitějšímu, moje zájmy.
Jediné, co mě baví, pokud nepočítám dlouhé sedění u počítače a psaní všelijakých příběhů, jsou detektivky, ale to už vám možná došlo, protože pár mých příběhů je detektivních. Moje nejoblíbenější autorka je Agatha Christie. Dál mám ráda fantasy, trochu i sci-fi a horory. Co nemusím, jsou romantické filmy, ty přímo nenávidím!
Taky strašně ráda chodím do divadel na všechno možné, pokud to není opera nebo balet. Mám ráda v podstatě i komedie, i tragédie, ale nejradši mám parodie.
Moje oblíbená barva je červená, to se odráží i na desingu blogu. :) Pokud jde o mou povahu, tam to bude trochu horší. Já sama bych se popsala asi jako cholerik, ale názory mých kámošů se různí. Jeden můj kámoš dokonce zašel tak daleko, že mi řekl, že jsem "malá sadistická mrcha". Opravdu milé, co? :D Na čem se všichni shodnou, to je, že jsem morbidní a mám ráda vraždy, což je logické, jinak bych nebyla takový závislák na detektivkách. :p No, mou povahu raději necháme stranou.
Můj cíl? Ani nevím. Jsem normální pubertální holka z osmičky, co spíš než svoji budoucnost má v hlavě samý kluky. Úžasný Chtěla bych být slavnou herečkou nebo spisovatelkou, ale bojím se, že na to nemám.
Bez čeho bych nepřežila? Bez peněz a bez kámošek. Mám pár kámošek, se kterýma po škole vyvádíme takový šílenosti, že kdybyste nás viděli, nikdy byste o mě neřekli, že jsem normální.

Tak, myslím, že moje zpověď by mohla končit. Snad už nebudou žádné dotazy, jinak se zcvoknu! (P.S.: Fotku vám sem nedám, jsem královna ošklivek)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Terez* Terez* | Web | 31. března 2012 v 15:40

Máš krásný blog :) !

2 Melanie Melanie | Web | 1. dubna 2012 v 7:55

[1]: Děkuju, ty taky :)

3 Delight ^^ Delight ^^ | Web | 1. dubna 2012 v 20:36

Já jsem to taky jednu dobu hrála, ale pak mě to přestalo bavit. Vždycky když se mi nedaří, tak se už ani nesnažím to nějak vylepšit, takže to chápu. :D Ale podle mě je to super stránka.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama