Deník puberťačky - A k čemu jsou mladší sourozenci?

1. dubna 2012 v 20:41 | Melanie |  Deník puberťačky z povolání aneb Příručka rodičům - jak se chovat ke svým pubertálním dětem?
Ahoj.
První příběh z Deníku puberťačky z povolání je tady! (P.S.: Příběhy jsou vymyšlené, není tam nic z mého osobního života)

6.5.2011 13:55

Tak jo, poprvé rozevírám stránky tohohle deníku a chystám se zapsat svůj první zápis. Asi bych se měla představit, pro případ, že by někdo chtěl číst moje pubertální výlevy. Takže jo. Jmenuju se Louisa Ellenová a je mi čtrnáct a půl. Mám dvou a půl letou sestru Amy a desetiletého bratra Edmunda. A nesmím zapomenout na svého křečka. Dostala jsem ho od bratrance Roberta, který toho křečka pojmenoval Kleopatra, a když zjistil, že je to kluk, překřtil ho, takže je z něj Kleopatr.

6.5.2011 14:27

Zrovna vletěl dovnitř Ed a že prý si potřebuje nutně půjčit Kleopatra. Tak jsem mu řekla, že ani náhodou, a tak se Ed rozeřval a letěl za mámou, a ta mi samozřejmě vynadala, a abych Kleopatra Edovi půjčila. Tak jo. Ale až z Kleopatra zbude jen krvavá skvrna a pár chlupů, tak si to s tím spratkem vyříkám.

6.5.2011 15:01

Kleopatr "vypůjčení" naštěstí přežil, takže jenom doufám, že si ho nebude chtít půjčit taky Amy. Včera jsem našla, že jméno Amy znamená "hodně milovaná". Teda, nevím kým, protože mnou teda ani trochu. Grrr! Nesnáším mladší sourozence!

7.5.2011 16:45

Já to věděla, že Kleopatr zásah mých otřesných sourozenců nepřežije! :-( Zrovna ho odvezli na veterinu. Doufám, že mi ho zachrání, protože jestli ne, tak se budu řídit zákonem "oko za oko, zub za zub" a Eda zaškrtím holýma rukama! A Amy možná taky, jen co se najde vhodná příležitost. Já toho svýho bráchu nesnáším! Jestli jsem byla taky takhle otravná, tak teda vážně nechápu, jak to se mnou naši mohli vydržet, a jestli budu mít já takovéhle děti, tak to radši zůstanu nadosmrti panna!

7.5.2011 18:29

Další průšvih. Edmund rozlil v koupelně můj lak na nehty. Nateklo mi to na polovinu věcí a musím si to drhnout sama, prý že bych tam ty "sajrajty" vůbec neměla mít! Tsss! To je asi mám mít v poličce na talíře? To je Edova vina, že se mi hrabal v kosmetické taštičce a vylil mi ten lak! Vždyť to vůbec nejde odstranit! Já zešílím!

7.5.2011 20:22

Mně jebne! Amy dostala nějakou nemoc a první, co ji napadlo bylo vyzvracet se na mou postel! V čem budu spát?

7.5.2011 21:00

Pane bože, toho, kdo vymyslel mladší sourozence, bych poslala na popravu! Mělo by to být jak v Číně, nebo kde mají povolené jenom jedno dítě! To by bylo ideální! Já Amy a Eda nesnáším! K čemu jsou vůbec dvou a půlletí spratci, nebo desetiletí kluci, co mají v hlavě jenom auta? JÁ VÁŽNĚ ZEŠÍLÍM, TOHLE JE K NEPŘEŽITÍ, PROSÍM, BOŽE, ZACHRAŇ MĚ, DOKUD JE ČAS!

Z tohoto vyplývá první ponaučení pro rodiče: Pokud už má vaše prvorozené dítě tu smůlu, že není jedináček a má i nějakého sourozence (dvojčata se nepočítají), tak na něj berte ohled! Z následujících zápisků si můžete udělat poměrně jasno. Pokud jsou mladší sourozenci otravní (což většinou ano), tak je radši odkliďte nám, pubertou postiženým, z dohledu. A už vůbec mladší sourozence nenechte škrtit křečky, zvlášť ne ty s takovým krásným jménem jako Kleopatr.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 moje-pribehy01 moje-pribehy01 | 6. dubna 2012 v 17:42

Naprosto souhlasím :D Pěkně napsaný :)

2 Katrina Katrina | 7. dubna 2012 v 19:06

To je dobrý! Kdy budou další díly?

3 Sasiko Sasiko | 8. května 2012 v 21:41

Ahoj Erm, nádhera, nechceš mi někdyd dát námět na nějakou povídku? :D

4 Melanie Melanie | Web | 9. května 2012 v 16:12

[3]:Žádný takový :p :D Anebo možná jo, když pěkně poprosíš! :D

5 Sasiko Sasiko | 21. května 2012 v 21:00

[4]:Prooosííím, prooosíííím!:D

6 Vicky Vicky | E-mail | Web | 13. června 2012 v 16:47

Tohle bych měla svým rodičům přednášet 100x denně!

7 empty--island empty--island | Web | 14. června 2012 v 22:00

Luxusní. :D
Čtení nad odreagování. Z tebe něco bude. Měla bys to sepsat do velký knížky, tohle by se dobře prodávalo. :-D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama