Deník puberťačky - Něco málo o školním životě

20. května 2012 v 15:05 | Melanie |  Deník puberťačky z povolání aneb Příručka rodičům - jak se chovat ke svým pubertálním dětem?
1.6.2011, 23:47

JO! Dočkala jsem se! Za pár dní už budou prázdniny a navíc je zítra sobota! Páni, ten pocit volnosti! Myslela jsem, že školu nepřežiju! Učitelé asi přišli na způsob, jak dlouhé a nesnesitelné hodiny ještě víc natáhnout, i když jsem to považovala za nemožné. Ale mám divnej pocit, že jsem na něco zapomněla...

2.6.2011, 00:18

Kruci! Už jsem si vzpomněla! Jde o ten příšernej projekt do dějepisu! Samozřejmě že jsem se na to vybodla a přes víkend to nestihnu! Házím se marod!

3.6.2011, 14:38

Právě jsem se pustila do projektu z dějepisu a je mi jasný, že to nedám. Pitomá škola!

5.6.2011, 7:28

Hodit se marod mi nevyšlo, takže klusám do školy! Kruci, kruci, kruci!

5.6.2011, 11:49

Takžeee - pětka v žákovské knížce za neodevzdaný projekt, no bože! Nesnáším Silverovou! Taková příšerná bába! Teď máme literaturu, tam už to bude (doufejme) lepší.

5.6.2011, 15:20

Nakonec to nebylo zas tak hrozný, dostala jsem za jedna z literatury a za dvě z přírodopisu. A když nad tím uvažuju, máma mi nekontrolovala žákovskou od úterý, a za tu dobu jsem dostala pět jedniček, tři dvojky a tu jednu pětku, takže prospěch dobrej.

5.6.2011, 16:22

Houby dobrej! Jak jsem přišla ze školy, máma hned: "Tak ukaž žákovskou knížku!" Tak jsem ji přinesla, a očekávala jsem, že za odvedenou práci (mám na mysli těch pět jedniček a tři dvojky, ne tu pětku) sklidím pochvalu. Zlatý voči! Máma s gustem přehlídla těch pět jedniček a tři dvojky, a samozřejmě viděla jenom tu pětku! To se dalo čekat! Takže týden zaracha a půlhodinový kázáníčko k tomu!

6.6.2011, 17:16

Dneska jsem dostala za čtyři z matiky. Debilní učitelé! A jakmile jsem přišla domů, máma okamžitě: "Ty máš za čtyři? A co dostala Rosalie?" (Vysvětlení: Rose je třídní šprtka, co měla minulej rok vyznamenání) Takže zákaz prodloužen na měsíc! JÁ SE ZBLÁZNÍM!

9.6.2011, 19:21

Dneska další čtverka, tentokrát z literatury, což by mámě zas tak vadit nemuselo, jinak tam mám jedničky a dvojky, a ona prý: "Čtverka z literatury? Jak si to představuješ? Co s takovou budeš mít na konci školního roku?" A já jsem se pokusila namítnout, že tam mám jinak známky dobrý, a ona mi dala facku! Tak jsem zkusila říct, že Rosalie měla taky čtverku, a ona: "Mně nezajímá Rosalie, mě zajímáš ty!" Rodičovská logika, no.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vicky Vicky | E-mail | Web | 13. června 2012 v 16:50 | Reagovat

Jako kdybych najednou slyšela sebe a svý rodiče... 8-O  8-O

2 modre-oko modre-oko | Web | 29. srpna 2012 v 18:59 | Reagovat

Vy nechápete jednu věc, je to sice děs, máš pravdu, ale rodiče chtějí pro vás dobro, nechtějí pokud jsi na konci 9. ročníku a máš jít na vyšší obor tak chtějí aby ses tam dostala, já měla něco podobného taky a děkuju že se tu semnou rozčilovali protože nebýt jich tak na školu prdím, neučím se deno deně na látku kde bývali samí přepadovní písemky a tak sem na vízo místo 3 měla 2 ... prospěch super a na školu kam semm se přihlásila mě vzali snadno... rodiče chcou pro vás to nejlepší a vždycky mají pravdu ... to si pamatuje já už sem ti to vyzoušel amnohkrát.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama