Deník puberťačky - Je důležité, aby člověk myslel optimisticky a viděl všechno v růžovějších barvách - a - ééé - začnu až zítra.

13. června 2012 v 20:47 | Melanie |  Deník puberťačky z povolání aneb Příručka rodičům - jak se chovat ke svým pubertálním dětem?
2.7.2011 11:55
Mmmm, kapučíno! ♥♥♥♥♥ Je to sakra fajn, mít celý den volna, nemuset se probouzet brzy ráno do školy, nestresovat se s tím, že učitelka si zítra vybírá sešity a vy zrovna z toho předmětu nemáte žádné zápisky, takže si musíte napsat celý sešit ve škole,... Život je krásnej.

2.7. 13:00
Tak není. Zapomněla jsem, že Edmund se dnes vrací od babičky z dvoudenního pobytu. Za chvíli pro něj jedeme do Birminghamu. Kleopatr si užije!

2.7. 15:20
Ach jo, už jsem si tak zvykla na život bez Eda, že na život s ním si budu muset zvykat celý prázky a půlku školního roku. No joo, na příjemný věci si člověk zvykne snadněji...

2.7. 17:47
Zpátky v Londýně. Ed už samozřejmě sahá svýma ulepenýma prackama na Kleopatra, a vsadím se, že kdyby křečci mohli dostat infarkt (nebo můžou? Jestli jo, tak Kleopatra obdivuju), tak by si už Ed hrál tak leda s mrtvolou křečka.

3.7. 09:36
Dneska mi volala moje nejlepší kamarádka Claire. Ona je sluníčko, působí hrozně optimisticky. Zašly jsme spolu do Starbucksu na jedno kafe a drby. Claire mi řekla, že musím všechno vidět pozitivně, z té lapší stránky a tak. A taky že každá špatná zpráva může být ještě horší. Tak ti moc děkuju za útěchu, Claire!

3.7. 10:15
Ok, pozitivně. Tak jo, takže - Kleopatr zatím není po smrti, užila jsem si dva krásné dny bez Eda, mamka dneska dělá k večeři fish and chips (mmmm! ♥♥), na vysvědčení jsem neměla žádnou pětku a Amy je do konce měsíce u druhé babičky Angely a dědy Billa v Manchesteru.

3.7. 16:19
Beru všechno zpět. (Tedy kromě bodu 1, Kleopatr přežívá) Co na tom, že jsem si užila dva dny bez Eda, když celé prázky bude už doma? :( Mamka fish and chips nedělá, připálila rybu (vzhledem k tomu, že ona umí spálit i čaj, bych se tomu ani nedivila). Co z toho, že jsem na vysvědčení neměla žándou pětku, když jsem měla dvě čtverky (z matiky a fyziky)? A babička v Manchesteru je nemocná, takže Amy jede domů. Horší to už být nemůže.

3.7. 20:06
Omyl. Může. Táta strčil hlavu do dveří a prý: "Zítra k nám přijedou James a Jacob." Ufff! James a Jake jsou moji dva příšerní bratranci - jednovaječná dvojčata (je jim 11, takže...). A budou tu do konce měsíce! Pomoooc!

4.7. 04:56
Copak můžu pozitivně myslet, když mi to ostatní pořád ztěžují? A dneska přijedou pan Příšerný 1 a pan Příšerný 2. TO UŽ SNAD NEMŮŽE BÝT HORŠÍ!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Isenstar Eragon Isenstar Eragon | Web | 14. června 2012 v 19:07 | Reagovat

Proč mám pocit, že jsi zaujatá jednovaječnýma a jedenáctiletejma dvojčatama? Mě je jedenáct (brzo mi bude dvanáct, heuréka!) a Eri je moje dvojče (jednovaječné)! Jinak, moc funny povídka :-D!

2 Melanie Melanie | Web | 14. června 2012 v 19:56 | Reagovat

[1]: taky nevím, proč ten pocit máš! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama