Kratičké oznámení

13. prosince 2012 v 16:25 | Melanie |  Blog
Vím, že jsem hrozná, ale vzhledem k tomu, že jsem v deváté třídě, známky mám mírně řečeno katastrofální, a chci jít na střední školu, se rodiče rozhodli, že mě počítač příliš rozptyluje, takže mi ho zakázali na dobu blíže neurčitelnou. Neznamená to, že tu nebudu vůbec. Budu se snažit občas přijít (min. každý pátek budu mít první hodinu přístup ve škole), napsat další kapitolu příběhu, recenzi nebo tak, ale fakt ode mě moc velkou aktivitu nečekejte.

Momentálně mám rozepsané recenze na REC, Orphana a na jednu knížku, budu se snažit co nejdřív to dokončit a zveřejnit, ale čas - nebo spíš rodiče - pracují proti mě. Možná že něco dopíšu zítra v té první hodině. (Ještěže jsem si jako volitelný předmět vybrala informatiku, jinak bych byla namydlená.)
Pro ty, kdo čekají na novou kapitolu detektivky - musím přiznat, nemám ani čárku. Ne že by mi došly nápady, naopak, přímo tím srším, ale no - víte, ta lenost. (Těšte se, bude druhá vražda! Můžete si tipovat, koho vlastně zavraždí!)
No, a pro fanoušky ŠH - problém je v tom, že to mám uložené ve svém počítači, ke kterému teď moc přístup nemám, takže záleží na situaci. Navíc mám náskok "napsané - zveřejněné" asi tak tři kapitoly, takže budu nejdřív dopisovat.

How, domluvila jsem.

(Mimochodem, jsem teď mírně mimo, protože jsem se asi krapet zabouchla, takže bude trvat pár týdnů, než se z tohoto stavu dostanu zpátky na zem a budu mluvit - a myslet - jako normální člověk.)

Vaše (s mírně přiblblým úsměvem na tváři) Mel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zoey Zoey | Web | 15. prosince 2012 v 14:31 | Reagovat

:D  :D  :D
Tak jo, beru na vědomí :-) Vra se brzy a přeji šťastné přistání ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama