Omluva za neaktivitu

5. března 2013 v 19:44 | Melanie |  Blog
Ahoj všichni!
Vím, že jsem hrozná, že jsem už zase neaktivní, ale jsem v devítce a budu dělat přijímačky, takže je pro mě momentálně nejdůležitější škola a učení.
Až do poloviny dubna se tedy budu blogu věnovat jen málo, ale po přijímačkách začnu zase blogovat naplno!
Pokud vás zajímá momentální stav povídek - nový díl Jane je rozepsaný, chystám se vrhnout i na Vražda není hra. Čtenáře ŠH ale bohužel budu muset zklamat - nemám napsané další kapitoly (vlastně jsem se tam docela solidně zamotala do několika nelogičností), takže si budete muset na nový díl ještě chvíli počkat.
Co se týče připravovaných povídek - mám rozepsanou jednu sci-fi, ale jelikož jde o můj historicky druhý pokus o sci-fi, bude to muset projít ještě hodně velkou úpravou, než to dosáhne aspoň přibližně úrovně hodné zveřejnění.
Dále mám rozepsanou detektivku Dámský klub vražd. Nejde o jednu povídku, ale o tři, s názvy - Dámský klub vražd: Srdeční záležitost, Dámský klub vražd: Třináct bílých chryzantém a Dámský klub vražd: David X. Asi už vám došlo, že to nebude se Simonou Rysovou. Upřímně, Simona už mi začala trochu lézt na nervy (vám ne?), takže se jí ve Vražda není hra asi poměrně elegantně zbavím (nevím sice, jak, ale to se poddá) a přecházím na nové. Zatím vám nebudu nic prozrazovat ani o hlavních hrdinkách (asi nemusím psát, že to budou ženské, že?), ani o obsahu povídek (zkuste si tipnout, kdo bude David X).
Taky chystám nový příspěvek do rubriky o psaní, ale budu to muset upravit, abych v polovině nezačala psát o něčem jiném (což se mi u takových úvah a návodů stává v jednou kuse).
Jinak ještě čerstvá novinka - zapojila jsem se do Postcrossingu. Pokud chcete vědět, co to je, odkazuji vás na tento článek, kterým autorka navnadila i mě. (Už jsem do toho jednou byla zapojená, myslím, že to bylo v sedmé, když jsme to zkoušeli se třídou v angličtině a pár lidí nám pohledy i poslalo. Bohužel si nepamatuju, odkud).
Takže, to by bylo asi tak vše. Budu se snažit párkrát něco přidat (šestnáctého jedu - doufejme - na sraz blogerů, takže určitě přidám report), ale fakt ode mě teď moc velkou aktivitu nečekejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily "Aravis" Starfall Lily "Aravis" Starfall | Web | 6. března 2013 v 19:20 | Reagovat

Oh, úplně chápu, proč si neaktivní, já osobně jsem strašně ráda, že tohle řešit nemusím, jednou to stačilo....
NA ten postcrossing se určitě mrknu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama