Můj nový fanblog aneb Tímto si dělám reklamu

8. května 2013 v 19:35 | Melanie |  Blog
Tak jo. Už celkem dlouho přemýšlím, že bych založila nějaký fanblog o jedné z mých nejoblíbenějších zpěvaček, kterou je konkrétně Marina and The Diamonds (protože nám nestačí, že jsme adminkou jediné Cz/Sk fanpage o ní na FB, my tu ještě musíme trapčit s fanblogem, že :D) a dnes jsem se rozhodla to realizovat! :D

Pokud máte rádi Marinu (nebo pokud máte rádi pop, ale neznáte Marinu), tak se, prosím, na ten můj pošahaný nápad jukněte ZDE. Ještě to nevypadá zrovna moc extra, nemá to žádný slušný design (na grafiku jsem pako, tak jsem to radši svěřila do rukou Dincie - pokud si tedy ona udělá čas, hned po založení blogu jsem jí psala e-mail) a stihla jsem tam jen přidat několik článků o její hudbě a minimum fotek. Ale to chce čas. ;)

Taky bych uvítala nějakého šikovného pomocníka, protože dva blogy nemám šanci sama stíhat, takže pokud by byl někdo tak ochotný a s fanblogem mi trochu píchl, tak mi určitě napište. (e-mail: marinaandthediamondsfanblog@seznam.cz) Bacha - znalost angličtiny vítaná, protože já sama neovládám angličtinu natolik, abych mohla přeložit dlouhé texty z anglické Wiki, něco k tomu připsat, něco smazat, atd., však to znáte.

No, to je myslím všechno, o čem jsem vás chtěla informovat, takže zatím ahoj, a nezapomeňte mi na fanblog něco napsat! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama