51. USA - 56. Rusko

21. července 2014 v 10:55 | Melanie |  Postcrossing
Tak, po delší době se vám zase jdu pochlubit se svými novými úlovky v Postcrossingu. Od té doby, co jsem zveřejnila článek o Postcrossingu naposled, se mi doma shromáždilo dalších šest pohlednic, takže tady je máte.

První pohlednice dorazila v květnu (já jsem nic o Postcrossingu nepsala tak dlouho?), a oproti všem ostatním, které jsem dostala, je šíleně malá. Poslala ji Krissy, která má deset koček a čtyři psy. (Já chci taky! :D)


Pohled urazil vzdálenost 8 094 km za 12 dní.

Druhá pohlednice je z Číny, a poslala ji Anna (jak koukám, je to velice rozšířené jméno :D). Ta mi toho moc nenapsala, a ani pohlednice mi to nevynahrazuje - není sice úplně nejhorší, jakou jsem kdy dostala, ale že by byla nějak úžasná, to se říct nedá.


Dorazila taky v květnu ze vzdálenosti 8 332 km a trvalo jí to 19 dní.

Další pohled přišel z Běloruska od Kateriny, která píše, že studuje univerzitu (obor jsem přesně nepřečetla, foreign něco).


Přišel na začátku června. Urazil vzdálenost 1 120 km za 25 dní.

Další pohlednici jsem dostala z Ruska od Liubora, kterému je 24 let, pracuje jako designer a má psa.


Pohlednici jsem dostala jen den po té předchozí, a urazit vzdálenost 5 765 km jí trvalo 34 dní.

Další pohlednici jsem tak docela nedostala, nicméně odesilatel mě požádal o její zaregistrování, protože byla zařazena mezi expired. A jelikož jsem taková dobrá duše (ha ha, reagují všichni, co mě znají), tak jsem ji taky zaregistrovala, takže tohle je pohlednice, která mi byla odeslaná z Japonska, ale doteď nepřišla. (A možná je to dobře, nesnáším totiž Hello Kitty. :D)


A poslední pohlednice přišla dnes po velmi dlouhé odmlce (no co, tak jsem srovnávala rozdíl mezi přijatými a odeslanými a ty pohlednice jdou strašně dlouho!) a opět z Ruska. Nejdřív jsem byla docela zklamaná, ale to bylo prostě proto, že tu pohlednici přinesl táta, a já jsem viděla jen její zadní stranu. Zatímco se snažil posbírat zbytky svojí ruštiny a něčemu porozumět, přečetla jsem si ID a moje první myšlenka byla: "Zase Rusko?" Ovšem potom, co jsem pohled otočila, jsem ze sebe vyrazila: "Ty vole!" Myslím, že tuhle pohlednici můžu s klidem pasovat na nejhezčí, co mi zatím došla. Ten obrázek ani v nejmenším nevystihuje, jak nádherný barvy na ní ve skutečnosti jsou, protože ve skutečnosti jsou mnohem sytější a prostě celkově pohlednice vypadá líp.
Poslala mi ji Alexandra, která píše, že právě ukončila vysokou školu, a to je vše, co jsem zatím rozsluštila, ale budu se snažit dál. :D


Pohlednici trvala vzdálenost 3 649 km celkem 13 dní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 21. července 2014 v 16:25 | Reagovat

No tak ten poslední je absolutně boží! :-D Sice jsem teda už pohledy s kafem dostala, ale, no... Klidně bych si dala říct a dostala ještě takovejhle. :-D
A nemůžu si pomoct, ten s tím medvídkem je děsně roztomilej... :-D

2 Melanie Melanie | Web | 21. července 2014 v 18:58 | Reagovat

[1]: Když jsem se podívala na ten poslední, hned jsem dostala chuť na kafe :-D
Jo, ten s medvídkem je prostě strašně ňuňu :D (Já vím, velmi duchaplné slovo, ale nic výstižnějšího mě prostě nenapadá :D)

3 Frána Frána | Web | 24. července 2014 v 21:41 | Reagovat

Přiznám se, že jsem o postcrossingu až do teď nikdy neslyšela. A okamžitě jsem začala přemýšlet o tom, že bych se také zúčastnila, jen nevím, jestli to za ty peníze stojí. Navíc si myslím, že by mi bylo divné neodepsat na dopisy, které my přišly, a ostatním by zase bylo divné, kdybych na ně odepsala. Eh, komplikovaná věta :D Co ty, tobě to nevadí?

4 Melanie Melanie | Web | 24. července 2014 v 22:01 | Reagovat

[3]: Na pohlednice odpovídáš v podstatě tím, že až ji dostaneš, tak napíšeš odesilateli krátkou zprávu. Jinak za ty peníze to určitě stojí, jenom nesmíš počítat, kolik jsi do toho vrazila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama