Before I die...

16. července 2014 v 13:52 | Melanie |  Kryjte se, přemýšlím
Nikdy jsem nebyla na takový ty seznamy Before I die, který si dělá většina lidí. Však víte, prdnou na blog dva nebo tři obrázky s textem jako "Pojmenovat svoje děti podle Disney postaviček" (aneb vždycky jsem chtěla, aby se moje dítě jmenovalo Evžen Houžvička), připíšou si k tomu něco jako: "Tak tohle bych chtěla stihnout," a je to všechno. Ale řekla jsem si, že bych si mohla napsat svůj vlastní seznam. Takže, pokud to někoho zajímá, tady to máte.

- Naučit se hrát na housle. Aspoň trochu. (To, že zbožňuju Lindsey Stirling, se začíná dost projevovat.)(EDIT - děkuji Hanyuu, že mi připomněla, že jsem chtěla napsat ještě tohle :D - já vím, že v mém věku je na to už celkem pozdě.)
- Jít na koncerty všech mých oblíbených zpěváků a kapel. Takže to máme: Florence + The Machine, Marina and The Diamonds, Halestorm, BANKS, Natalia Kills, Lana Del Rey. A samozřejmě chci jít na Lindsey, i když letos v Praze to prošvihnu. Musím se docela činit.
- Podívat se do Finska. Mám na seznamu i další země, jako Itálie, Francie, nebo asijské země, ale momentálně chci nejvíc ze všeho do Finska.
- Napsat sama sobě dopis a otevřít ho po deseti letech. To je něco, co mě hodně láká, i když jsem to zatím nezrealizovala.
- Potkat svou oblíbenou celebritu. A ideálně získat její podpis. Problém že, že oblíbených celebrit mám tolik, že jednu, se kterou bych se chtěla potkat nejvíc, si nevyberu.
- Vyzkoušet si skok padákem nebo bungee jumping. Prostě miluju adrenalin. Tečka (čárka, vykřičník - lidi, pojďte, procvičíme si interpunkční znaménka!).
- Mít několik koček. Já v sobě tu milovnici koček prostě nezapřu. :D Doma máme jenom psa, ale babička má kočku, a já bych si ji nejradši vzala domů, kdyby nehrozilo, že ji náš pes zabije.
- Stejně tak si chci pořídit suchozemskou želvu. Na ten nápad jsem přišla při sledování seriálu Rizzoli and Isles, ve kterém má Maura Isles taky želvu. Přemýšlela jsem i nad vodními, ale suchozemskou chci víc.
- Zahrát si ve filmu nebo seriálu. Ideální by bylo, kdybych si mohla zahrát v Castlovi nebo Rizzoli and Isles, ale to se asi nestane. :D
- Napsat knihu, a pokud možno ji i vydat. A ideálně nejenom jednu.
- Naučit se co nejvíc jazyků co nejlépe, ideálně plynně. Momentálně se učím anglicky a německy, na základce jsem se učila rusky. Určitě chci umět francouzsky a italsky. (Francouzsky jsem se učila jeden rok v páté třídě, ale už jsem to skoro všechno zapomněla.)

Není tu napsané úplně všechno, mám ještě nějaké další věci, které bych si chtěla vyzkoušet, ale to už jsou docela pošahaný nápady, který nejspíš nikdy nevyjdou. :D Doufám, že se mi povede aspoň něco z toho splnit.

Trochu hudby nakonec:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hanyuu Hanyuu | Web | 16. července 2014 v 15:33 | Reagovat

Nesnáším Lindsey. :D Důvodů k tomu mám hned několik, ale vydalo by to na celý článek, takže ti to tu nebudu rozepisovat... stačí, že ji opravdu nemám ráda. A není to proto, že by nehrála dobře, hraje perfektně, ale nesnáším ji.
Co se týče tvého učení na housle, přeju teda hodně štěstí, protože už v deseti letech začít je skoro pozdě. :D

2 Melanie Melanie | Web | 16. července 2014 v 17:36 | Reagovat

[1]: Já vím, právě z toho důvodu se do toho nejspíš ani nepustím, ale chtěla bych se to naučit :D

3 hogreta hogreta | E-mail | Web | 16. července 2014 v 22:15 | Reagovat

Trochu mě děsí, jak jsme si v některých věcech podobné:-D. Doma mám momentálně dvě zvířata, neuhádneš která - suchozemskou želvu a kočku :-D. Jinak cestovat je taky můj sen, Finsko, asijské země,... Jojo, kdybych měla peníze, jedu hned :). Co se týče hned prvního bodu, tak moje touha naučit se alespoň trošku hrát na housle vedla k tomu, že jsem se ve svých devatenácti letech přihlásila na ZUŠku do hodiny houslí. Takže hraju už čtvrtý rok a příští rok začínám hrát i na violu! :) A skok padákem a jiné adrenalinové věci? Do toho bych šla hned! Od malička jsem byla ten cvok, který si sedl na tu nejbláznivější atrakci na pouti a byl schopný se točit dokola a dokola a kdo byl první v řadě na vystřelení ve velké kouli do vzduchu. Takže tak, naprosto ti rozumím :-D.

4 Melanie Melanie | Web | 17. července 2014 v 9:19 | Reagovat

[3]: A jak ti housle jdou? :-) Asi je to dost těžký, co? Na základce jsme ve třídě měli jednoho kluka, co na housle hraje, ale nikdy jsem se s ním o tom nebavila, protože tehdy jsem ještě hrát nechtěla.
A co se týče želvičky, jak moc náročný je se o ni starat? Já jsem si to nijak nezjišťovala, naši by mi ji totiž určitě nekoupili. :-D Jo, a já jsem taky odmala lezla na pouti na ty největší šílenosti, sice jsem se bála, ale vždycky jsem tam musela jít! :-D

5 Frána Frána | Web | 24. července 2014 v 21:51 | Reagovat

To jsou krásné cíle. Na housle jsem se učila, ale jen rok. Co se kroužků týče, jsem strašně nerozhodná a po roce obvykle skončím :D Kapel, na jejiž koncerty bys chtěla jít, je sice hodně, ale máš spoustu času, do konce života se to dá stihnout levou zadní. Mě cestování nějak moc neláká, ale plně chápu to volání dálek. Kočky jsou doopravdy úžasná zvířata a teta se strejdou také jednu mají. Mít kočky doma místo plyšáků by bylo super, jen nevím, jestli by se nechaly :D A napsat knihu je obvzlášť vznešený cíl. Lidí, co si to přejí, je spousta, a jen málu se to podaří. Přeju ti, abys byla jedna z mála :-) ;-)

6 Melanie Melanie | Web | 24. července 2014 v 22:04 | Reagovat

[5]: Taky jsem nerozhodná, co se týče kroužků :D No - spíš jsem málo vytrvalá :D Nejdéle mi vydržela flétna, na tu jsem pár let hrála (dneska už bych ti nezahrála nic :D)
Jinak děkuji :-)

7 Nelogična Nelogična | E-mail | Web | 6. srpna 2014 v 0:33 | Reagovat

Tak na koncerty svých oblíbených interpretů bych vyrazila taky, ale vypadá to, že si pro některé budu muset dojet do zahraničí a odtáhnout je za uši do ČR, jelikož k nám evidentně nechtějí (EHM).
Napsat knihu? Tak nějak ani nemám nutkání něco vydávat, ale jestli se naskytne příležitost, tak to udělám. Fajn, kecám. Chci vydávat. Musím. Počkat! Vlastně nemusím...
Nevím proč, ale skok padákem mě láká, i když ve výškách mívám dost divné myšlenky 8-O (Jak dlouho by asi padala ta mince? Když bych shodila napřed tamtoho a pak onoho dolů, přežil by to onen? Pokud ne, přežil by to třetí, který by slítl na ty dva navrstvené na sobě?)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama