Simíkovský článek se zvýšeným množstvím fotek

27. července 2014 v 17:32 | Melanie |  The Sims
Řekla jsem, že teď ty články o The Sims budou přibývat poněkud víc, a v tom jsem měla pravdu. Je to tím, že mi na notebooku nejde rozjet facebook (nevím proč), takže místo abych celý den tvrdla na FB, tvrdnu u Simíků. Tím pádem jsem měla čas odehrát docela velký kus, a jelikož šíleně ráda v The Sims fotím (zatím mi to moc nejde, ale zlepšuju se), tak tu mám hromadu fotek. Nejspíš mi nebudete věřit, že jsem jejich počet ještě hodně zredukovala. :D

Matthew už stihl vyrůst v batole. Sice to zatím vypadá, že nebude žádný krasavec, ale to u Beckettových není nikdo. (Jediní dva Simíci z rodiny Beckettových, u kterých se mi líbilo, jak vypadají, byly Carla a Alicia.)


No a jak jsem do minulého článku psala, že si koupím dodatky Studentský život a Roční období, tak to dopadlo jenom napůl. Roční období neměli, čili jsem si místo toho koupila Domácí mazlíčky. Takže ve stejný den, kdy Matthew vyrostl, si moji Simíci adoptovali pejska - voříška jménem Max.
Pak se několik dní nic nedělo, Simíci mi normálně chodili do práce, Pauline do školy, všichni se starali o Matthewa, ale i z těch poněkud nudných dní mám pár fotek.

Pak mi ovšem zestárli v jeden den jak Matthew, tak Max. (Netuším, jak se mi to povedlo tak dokonale nastavit. Horší je, že mám poněkud blbě nastavený věk u dospěláků, ale jaksi mi to pořád nejde přenastavit.) Matthew získal vlastnost Milovník psů, čili je to hlavně on, kdo se stará o Maxe.
Max upřímně řečeno vypadá strašně, jako kříženec medvěda a mývala, fakt, lepší přirovnání nemám. :D Jinak jak jste si mohli všimnout, za Matthewem je terárium, kam si Matthew dal ještěrku. Hra jí nabídla jméno Bertolf, tak jsem jí ho nechala. :D
Jelikož u jednoho mazlíčka prostě nemohlo jen tak zůstat, Jeremy si den nato adoptoval od jedné ženské ze sousedství kotě jménem Alabastr. To jméno je fakt perla, ale lepší mě nenapadlo, tak jsem to nechala tak, jak to je.


Jen o den později mi zestárla Pauline a je z ní teď teenager. Její nová vlastnost je Avantgardní. Jelikož se jí v pokoji uvolnilo místo (hračky už nepotřebuje), dala si tam klec s kakadu jménem Lola.Z Pauline se nicméně stal takový menší rebel. :D Začala totiž dost sprejovat. Vinou zřejmě nějakého bugu ve hře jí ale dovednost Pouliční umění stoupá neuvěřitelně rychle, takže už ji má na osmičce.
Zároveň ale začala projevovat zájem o koně a jezdectví, a brzy si přála nějakého koně adoptovat. No a jelikož se psem, kočkou, papouškem a ještěrkou bylo už tak dost práce, zvlášť v domě, kde se věčně něco porouchává (a jediná, kdo má nějakou zručnost, je Grace), tak jsem jí toho koně musela pořídit, aby se nestíhalo už totálně nic. Pauline si tedy adoptovala už dospělou klisnu jménem Adelaide. Jízda na koni jí pořád ještě moc nejde, ale postupně se zlepšuje.Někde mezi tím vším mi dospěl Alabastr, a pár dní po něm zestárl Jeremy, takže teď už není maldý dospělý, ale dospělý. (Grace si ještě tři dny počká.)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 27. července 2014 v 19:07 | Reagovat

Simík na poslední fotce má velmi, skutečně velmi sympatickou obuv... :-D Vůbec mi nepřipomíná Doctora, ani trochu... :-D

2 Litteris Litteris | Web | 5. srpna 2014 v 16:08 | Reagovat

TS3? Moje nejoblíbenější hra...

3 Hanyuu Hanyuu | Web | 6. srpna 2014 v 14:23 | Reagovat

Já si v The sims zásadně neadoptuju voříšky, protože z nich téměř vždycky vyroste něco podobného, ne-li ještě horšího. :D Lepší je rovnou v úpravě města vytvořit nějakého vlastního psa a k té rodině ho prostě přidat. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama