Simíkování

12. září 2014 v 16:00 | Melanie |  The Sims
Konečně jsem se dokopala k tomu, abych sem hodila další z řady simíkovských článků. Mám fakt hodně fotek, a to jsem jich ještě dost smazala!

Došlo k tragédii. Constance se mi totiž utopila v bazénu. Popravdě vůbec nevím, jak k tomu došlo, protože jsem si to neplánovala... ale když už se začala topit, tak proč ne. :D Pořídila jsem si fotku, ale bohužel jsem ji zřejmě nedopatřením vymazala. Jestli ji někde v počítači objevím, dám ji do příštího článku.
Každopádně mi tím nastal problém - kdo se bude starat o zahradu? Naštěstí se toho celkem schopně ujal Ben, a začíná mu to docela i jít. Sice už mu pár rostlin odešlo (taky proto, že je Adelaide pořád okusuje), ale celkově si nevede špatně.
Z Almy a Vivien se staly děti jen asi dva dny po sobě. Obě dvě se hodně brzy spřátelily, a celkově spolu hodně dobře vycházely. I ve škole se jim celkem dařilo, i když ani jedna to nedotáhla na seznam nejlepších studentů.

Mezitím se Pauline narodilo druhé dítě, kluk jménem Richard. (Hádejte, kdo předtím, než zapnul The Sims, sledoval Castla?)A jelikož malé děti v Sims prostě strašně rychle rostou, tady už je jako batole v ložnici Pauline a Bena. (Postýlku má na chodbě, páč se mi sem už nevešla.)
Potom se stalo hned několik dalších věcí najednou. Florence s Ryanem získali pověst, že si jsou věrni až za hrob. (Za normálních okolností bych jim tu idylku zničila, ale to už jsem vážně nestíhala.) Každopádně mě dovedli k zajímavé úvaze - když jsou v televizních seriálech takové ty páry jako třeba Caskett = Castle + Beckett, jak byste pojmenovali Florence a Ryana? (Schválně si zkuste nějak zkombinovat jejich jména...)


Z obou holek se staly teenagerky. Vivien je fakt hezká, a je hlavně po mámě (ale pořád netuším, odkud kruci má tu divnou barvu vlasů, když Ryan je blonďák a Florence zrzka), zato Alma je fakt trochu ošklivka (což teda byla i Pauline, a ta je teď celkem hezká). (Jen aby nedošlo k omylu - na první fotce je Alma, na druhé Vivien.)No, a Pauline se mezitím narodil další syn jménem Chris, a tím se naplnil maximální počet Simíků, které v jedné domácnosti jde mít.


Jelikož s osmi Simíky v domácnosti nejsem zvyklá hrát, soustředím se jen na to, aby si co nejdřív splnili celoživotní přání, a nejblíž k tomu má asi Florence, zatímco u Pauline to vypadá tak, že se jí to možná vůbec nesplní. (Ale tak každému vždycky všechno vyjít nemůže, že...)
Kdykoli mají moji Simíci trochu času na oddech, snažím se je vyhánět ven, aby dělali to, co je baví, ale potíž je, že to nestíhám moc často.Jakmile Alma s Vivien vyrostly do teenagerek, začala jsem řešit univerzitu, jelikož ta mě prostě ohromně baví, a rozhodně jsem je na ni plánovala poslat. Naštěstí existují už pro teenagery testy studijních předpokladů, kde se ukáže, co Simíkovi asi půjde nejlépe. Oběma holkám vyšla nejlíp technologie.


Mezitím mi vyrostl Richard a je z něj teď dítě, zatímco Chris pořád tvrdne v miminovském věku (ale nebyl čas ho nechat předčasně vyrůst.)


No a potom mi Alma s Vivien konečně dospěly. Alma má jako celoživotní přání stát se mezinárodní super agentkou, zatímco Vivien chce dosáhnout úrovně 10 ve třech různých dovednostech.No, a jakmile mi obě holky dospěly, poslala jsem je na univerzitu, na tu technologii. (Zrovna technologie se bude Almě v kariéře policistky hodit.) Vivien je tam obě přihlásila, pak už zbývalo jen se spakovat, celá rodinka zamávala (i když zrovna od toho jsem si fotku neudělala), a vyráželo se.


No, a jelikož momentálně mám obě ještě na univerzitě, a nemám tucha, jak to dopadne (a nevím, jestli vůbec získají titul), tak si univerzitu necháme až na příští článek.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 13. září 2014 v 9:11 | Reagovat

Myslím, že jako jméno se přímo nabízí Floryan... :-D A na článek z univerzity se těším, pořád přemejšlím, jestli si ten datadisk koupit nebo ne... :-D

2 Hanyuu Hanyuu | Web | 13. září 2014 v 15:18 | Reagovat

Protože jsem univerzitu nikdy ani neměla, jsem na ten článek docela zvědavá.

Ale koukám, že s prostorem pro děti to máš podobně jako já... Hlavně, že si ti naši simíci ty děti pořizují. :D

3 Terka Terka | E-mail | Web | 13. září 2014 v 17:25 | Reagovat

To je pěkná rodinka. :-) Univerzitu jsem měla ráda ve dvojce a těšila jsem se na ni i ve trojce, jenže je na světě už jak dlouho a já ji ještě nemám nainstalovanou,.. taky není moc místa v počítači, takže i proto,..

Mám dojem, že jsem na tvém blogu už kdysi byla, ale nejsem si jistá, ale určitě tu nejsem naposled, mám opravdu moc ráda články z The Sims (jakéhokoliv). :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama