Další simíkovské osudy

25. října 2014 v 17:17 | Melanie |  The Sims
Ve hraní The Sims jsem zase o nějaký ten krůček postoupila, takže jdu znovu vyplodit nějaký článek o tom, jak se mým Simíkům daří.

Opět mám nový dodatek - Hrátky osudu. Teď mi tedy chybí už jen Diesel kolekce, a momentálně jsem taky dost začala uvažovat nad Do budoucnosti, ale u toho ještě nejsem definitivně rozhodnutá.
Zestárli mi Kenneth a Kayla, a jsou z nich teď děti (zaradovala jsem se, protože právě na děti by měly být Hrátky osudu nejvíc zaměřené). Kennethovi jsem dala vlastnost z nového dodatku - Rebel (přesně tohle mi tam tak chybělo!), zatímco Kayla je Milovnice horka.

Jak mi tam ten čas s osmi Simíky dost letí, nestačila jsem si všimnout, že se mi tam všichni začali nebezpečně přibližovat k věku seniorů (The Sims - hra, ve které je vám pětadvacet, dokud vám není šedesát). Proto mě docela překvapilo, když mi tam všichni najednou začali stárnout - nejdřív došlo na Florence, potom i na jejího manžela.Tak strašně miluju The Sims - kdo by mohl mít v reálném životě v šedesáti dredy? :D
Teď sem postnu jednu fotku, ke které nevím, co napsat, ale bylo mi líto to nevyfotit, když už se mi tam ti kluci tak pěkně sesedli.


Moji Simíci si stále ještě užívají zimu - i když mám pocit, že někteří z nich jsou až nebezpečně morbidní. (Mám dojem, že to byl Ben, kdo tohohle sněhuláka postavil.)Jeden z mých Simíků chytil pod stromem jakéhosi hlodavce, mám dojem, že čipmunka, takže jsem jim ho dala do terárka a Kayla s Kennethem si s ním každou chvíli hrají.


V zimě ovšem bacily obzvlášť řádí, takže velká část rodiny mi onemocněla. Z toho důvodu jsou všichni neustále zalezlí doma, nebo se nahřívají u krbu (ne že by to pomáhalo...).


Jedna věc by ovšem vážně neškodila - kdyby ten oheň občas uhasili. Protože to, že jim chytne půlka obýváku a Rickovi začne hořet zadek, jejich zdraví vážně moc nepomůže. :DJeště lepší ovšem je, že kromě Ryana, který začal Ricka okamžitě hasit, nikdo nic nepodniknul. Tady je vidět, jak má rodina Richarda ráda! :D
Když už mluvíme o Richardovi, s ním a s Temperance se to vyvíjí víc než slibně. Dokonce ji pozval na maturitní večírek - samozřejmě pozvání přijala.Akorát že to bylo celé dost blbě rozvrhnuté, protože ve stejnou dobu se konal i večírek s dárky, takže jak Rick, tak Chris na něm prostě chyběli.
Měla jsem menší problém s tím, koho pozvat. Většina kamarádů, které měla Pauline ve škole, je už po smrti - žijí jen asi dvě její kamarádky. Stejně tak je mrtvá většina její rodiny - její biologický otec, její nevlastní otec (ani s jedním ale nevycházela zrovna dobře), jediná, kdo ještě žije, je Grace, se kterou má Pauline výborný vztah, a Paulinini bratři - ani s jedním nemluví. Přišla mi tedy jenom hrstka Simíků, ale i tak se to celkem vyvedlo.
Chris se na maturitním plese dal dohromady s jakousi Siminkou (křestím jménem tuším Anna), ale to jsem hezky rychle ukončila, protože za prvé je fakt docela ošklivá, a za druhé mu odmítla první polibek. A i když Chris fakt není zrovna hezoun, tohle se přece nedělá! :D Každopádně, Anna vypadá takhle:


No, a potom už definitivně přišlo jaro. Ještě předtím, než úplně roztál sníh, si Pauline splnila celoživotní přání (na to, jak to vypadalo bledě, jsem to zvládla v rekordním čase).


Vzhledem k tomu, že mi ve hře skoro nonstop prší, jsem na festival mohla vyrazit až za několik dní. A protože většina z mých Simíků je v práci, nebo má nějaký kroužek, šli tam jenom Kenneth, Flo a Ryan. Kenneth hledal vajíčka, zatímco Flo, Ryan a Paulinina máma Grace (dost se divím tomu, že ještě žije) ovládli taneční parket. :DMezitím mi zub času zahlodal i na Benovi, a už je z něj taky stařeček. :D


Zželelo se mi Chrise, který vypadal na to, že bude věčně nezadaný - takže jsem do města nastěhovala rodinu jménem Johansson - matka s dcerou, koněm a psem. Chris tedy potkal svoji vysněnou dívku jménem Amalthea Johansson (mám talent na vymýšlení úžasných jmen, co? :D), a konečně mohl dát pořádný průchod té části svojí osobnosti, která ráda flirtuje.I když Amalthea není taky žádná oslnivá kráska, pořád je lepší, než Anna. Navíc mi přijde, že se k Chrisovi svojí vizáží hodí. Navíc si Pauline rozumí s její matkou Christine - obě mají rády koně. :D


Richard mezitím dospěl. Jeho přítelkyně Temperance už je taky dospělá (je teď docela hezká), takže byste možná čekali, že se co nejdřív vezmou, ale já chci Ricka nejdřív poslat na univerzitu (jeho celoživotní přání je být světoznámý chirurg). Už si vyplnil test studijních předpokladů, ale aby dostal alespoň nějaké kredity do začátku, bude si muset zlepšit ještě pár dovedností.No, a ve stejný den mi zestárla i Pauline a je z ní seniorka. Myslela jsem, že je v rodině nejstarší právě ona... evidentně jsem se spletla.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lindsey Lindsey | Web | 25. října 2014 v 17:28 | Reagovat

Tento článok ma veľmi bavil :-) Tie fotky sú krásne, najviac sa mi páči ten snehuliak a Pauline na koni :D Máš talent na vymýšlanie mien, Anna sa mi vôbec nepáči, k Chrisovi sa hodí viac  Amalthea :-) Super článok... ;-)

2 Simča Simča | 26. října 2014 v 11:53 | Reagovat

Moc pěkný příběh  Také hraju The Sims :) :-)

3 Me, Myself & I Me, Myself & I | Web | 28. října 2014 v 9:57 | Reagovat

Ten sněhulák :D :D :D

4 Arvari Arvari | E-mail | Web | 31. října 2014 v 9:36 | Reagovat

Jo, když mi nějakej Simík poprvé postavil Smrtího sněhuláka, taky jsem si říkala, co tím asi chtěl básník říct... :-D

5 CrazyJull CrazyJull | Web | 1. listopadu 2014 v 17:17 | Reagovat

Ještě před měsícem bych si řekla, jak někdo může the sims 3 hrát a ještě o tm psát. Jenže jsem si před 2 týdny naprosto tuhle hru zamilovala. :3 Vidím, že to s tím stránutím je docela vtipný. Mě brzy simka taky zestárne. Zatím sice hraju s rodinou, kde je jen jedna osoba, ale co. :D Rovnou se tě chci zeptat, jaký dodatek je nejlepší?
-CrazyJull

6 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 1. listopadu 2014 v 20:16 | Reagovat

Sims 3 hraju pořád, ale sakra ještě nikdy se mi nepodařilo zařídit ty dárky, prostě mi to nějak nejde. Ale možná mi chybí nějaký datadisk (mám jen Po setmění, Hrátky osudu, Roční období a Obludárium, víc by mi počítač neutáhnul).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama