Narozeniny blogu a jiné katastrofy

25. ledna 2015 v 12:18 | Melanie |  Ostatní
Další deníčkoidní článek se spoustou gifů.

Přesně přede dvěma dny oslavil můj blog třetí rok svojí existence, takže vstupuje do dalšího roku svého života... a to úplně geniálně, protože momentálně jaksi nemám o čem psát.


Tenhle gif jsem myslím dávala už do minulého článku o blogových narozeninách... vypadá to, že v lednu mám krizi snad vdycky... a že Castle mi rozumí! :D (Teda rozuměl by mi, kdyby to nebyla jen postava v seriálu. :D) Pořád si pamatuju jeho větu, když mu volala policistka, se kterou chodil na místa činu pro inspiraci na další detektivní knihy (a zcela mimochodem si ji po několika řadách seriálu vzal): "Řekněte, že je to vražda, ať nemusím psát."


Pamatujete si, jak jsem si v minulém deníčkovém článku stěžovala na svoje příbuzné? Že jsem na každé rodinné oslavě zmatená, kdo je kdo? Včera jsme jednu takovou měli. Když mě už asi podesáté oslovil někdo, o kom jsem neměla páru, kdo to je, jen jsem se blbě usmívala a přikyvovala. "Ano... ano, mám se dobře... ne, ne... jo, jo..."


A v duchu jsem si myslela: "A vy jste jako kdo?"


(Víte, jak jsem v minulém článku měla radost, že jsem tam konečně nenarvala žádný gif s Angie Harmon? Ehm... zapomeňte na to.)

Ale musíte uznat, že když se vás někdo zeptá na tu samou věc, na kterou se před vámi ptalo už dalších deset lidí, z nichž jste polovinu neznali, je to docela otrava. Měla jsem chuť vzít gramofon (kdyby tam nějaký byl) a zařvat na celou místnost: "Jo, ve škole je to docela dobrý, díky za optání. Jo, vím, že je potřeba se učit. Ne, neflákám se... teda ne moc. Rozhodně míň, než na základce. Kdo chce slyšet drby o jednotlivých učitelích, sejdeme se za deset minut. Díky za pozornost." Ale protože to nešlo, musela jsem to přetrpět a odpovídat na každý dotaz... desetkrát.


Protože jsem člověk, který vážně nemá rád tyhle akce a je pořád zalezlý doma, určitě si umíte představit, jaké to bylo, když jsme po zhruba sedmi hodinách ryzího utrpení (aspoň tedy pro mě) dojeli domů.


Když jsem minule psala o škole, stěžovala jsem si tam na matematiku. S tou mám pořád dost problém (matika mě nemá ráda a dává mi to najevo). Dokonce mi to chvíli vycházelo na čtyřku, takže jsem se modlila, abych z pololetního testu dostala co nejlepší známku. Sice jsem to učivo pořád tak úplně nepochopila, ale aspoň už rozumím tomu, co jsme brali na začátku roku... i to je pokrok. :D Takže jsem měla pocit, že to dokážu. Jistě.


I když tedy v momentě, kdy jsem viděla ten test... jo, už vím, co byl stoprocentně zatím nejhorší moment mýho života. :D
Nejhorší na tom je, že všichni učitelé bez výjimky říkají, že ty testy nejsou těžký. Nebo že to nebudou hodnotit tak přísně. Jenže já už mám ze základky jisté zkušenosti, takže si myslím svoje. Jedna učitelka na základce mi dokonce řekla, že mám na vysvědčení dvojku a nic jinýho z toho nejde udělat... a pak jsem dostala trojku.


Jistě si dokážete představit ten skvělý pocit, že mi z matiky vychází trojka.. a z němčiny dvojka, to je vzhledem k mým skutečným znalostem obrovský úspěch! :D


Skončila čtvrtá řada American Horror Story - Freak Show. Pořád tak nějak čekám na řadu, která by byla lepší než Asylum a pořád tak nějak nic. Čtvrtá řada měla potenciál, ale bohužel se to podle mě nevyvedlo. Radši se k tomu nebudu dál vyjadřovat a počkám si na další řadu. Třeba konečně...

Jinak tak nějak nevím, co bych napsala. Přeju svému blogu šťastné narozeniny, sobě lepší známky do druhého pololetí... no a tak nějak bych to zakončila.


(Tohle si nemůžu odpustit. :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sárča Sárča | Web | 25. ledna 2015 v 12:34 | Reagovat

Taky přeji mnoho štěstí!:D Ať se na tvém blogu objevuje co nejvíce spokojených čtenářů:D:)
Dvojku z němčiny ti závidím..mně sice taky vychází, ale pochybuji, že mi ji profesorka dá...(Ano, má mě moc ráda) :(:D

2 Hanyuu Hanyuu | Web | 27. ledna 2015 v 13:29 | Reagovat

Pololetí je nic, takže i kdyby ti tam nakonec ulítla nějaká koule, není to konec světa. A když nejde o život, jde o hovno. Rodiče to tak sice nejdřív nevidí, ale nezabijou tě za to. :D

Jinak přeju všechno nejlepší tvému blogu a ať tu i dál je ještě hooodně dlouho. :-D

3 Lyra Lyra | E-mail | Web | 27. ledna 2015 v 13:37 | Reagovat

Přeji všechno nejlepší k blogovým narozeninám, tři roky je krásná výdrž a z toho, že momentálně prožíváš pisatelskou krizi, si nic nedělej, však ona časem pomine. Totéž platí o známkách - trojka z matematiky je krásný výsledek vzhledem k tomu, jak ohavný předmět matematika dokáže být. Na Freak Show jsem zkoušela koukat, vydržela jsem polovinu prvního dílu a pak se rozhodla, že mi AHS za to už nestojí a skončila jsem. Už třetí sérii jsem jen jakžtakž protrpěla a na další bych neměla výdrž... jsi odvážná. :-D

4 Melanie Melanie | Web | 27. ledna 2015 v 16:00 | Reagovat

[1]: Děkuji moc :-) Já mám pořád tak nějak obavy, že dostanu tu čtyřku z matiky. :D

[2]: Mně by to celkově bylo celkem ukradený, jenže rodiče by mě za čtverku z matiky nejspíš zabili, nebo by mi minimálně vzali notebook. :-D Jinak děkuju. :D

[3]: Matika je hnus, pravda. :D To, co jsme brali v prváku, by ještě šlo, ale teď je to příšernost. :D
Co se týče AHS, tak Coven byl jednoznačně nejslabší série. Freak Show byla lepší, některé epizody byly zajímavé, nápad byl slibný, ale moc dobře se to nevyvedlo. První dvě série (hlavně Asylum) prostě nasadily laťku moc vysoko. A bojím se, že dál se to bude už jen zhoršovat. Navíc v příští řadě už zřejmě nebude Jessica Lange a AHS bez Jessicy... no, nechci si to představovat. Takže pokud pátá řada nebude minimálně tak dobrá, jako první, asi už s tím sledováním taky přestanu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama