Znovu Simíci

18. ledna 2015 v 16:08 | Melanie |  The Sims
Ve hře The Sims se mi najednou vyskytl takový problém... kdykoli jsem si rodinku Knightových zapnula, do několika minut se mi objevila tabulka "Program The Sims 3 přestal pracovat". Zkoušela jsem snad úplně všechno, vymazání neoficiálních downloadů (které jsem stejně nepoužívala), přeinstalaci... všechno bylo k ničemu, dokud jsem nezjistila, že by mohl být problém v uložené hře. Zkusila jsem si tedy vytvořit jinou rodinu... a u ní mi hra nikdy nespadla. V tomhle bodě jsem měla několik možností:
1) Začít hrát s úplně jinými Simíky. Do toho se mi moc nechtělo, nebyla jsem si jistá, jestli by mě to bavilo.
2) Vytvořit si znovu Tempe, Richarda a Kaylu a začít hrát znovu. To by možná šlo, až na to, že by tím pádem přišli o spoustu věcí - Richard o svůj titul, práci a šestou vlastnost, kterou získal díky univerzitě, všichni by přišli o svoje dovednosti... prostě se mi ta možnost moc nelíbila.
Nebo jsem to mohla prostě udělat tak, jak jsem to nakonec udělala - uložit si domácnost do Knihovny, začít s nimi novou hru a doufat, že o nic nepřijdou. Rozehrála jsem si s nimi tedy novou hru, tentokrát ve městě z datadisku Domácí mazlíčci. Povedlo se mi to. Sice samozřejmě přišli o rodinná data, ale vzhledem k tomu, že se mi všechno ostatní podařilo zachránit, je to úspěch.
Koupila jsem jim poměrně velký dům s bazénem a třemi ložnicemi.
Richard si rychle našel práci v nemocnici, a pak to už chtělo jen začít se zabydlovat a přizpůsobit se životu mezi cizími Simíky v novém městě, které zatím nemám moc prozkoumané, protože jsem tam hrála jen asi dvakrát.

Už se vám někdy do domu vloupal zloděj v šest ráno, kdy už jsou všichni z domu vzhůru? A přesně podle ohromující logiky The Sims nikdo nevolal policii, dokud jsem jim to nepřikázala - prostě všeho nechali (a málem navíc vyhořeli, protože Tempe zrovna vařila) a šli civět, jak jim bere televizi. :D


U jednoho dítěte prostě nemohlo zůstat, takže Temperance dost rychle znovu otěhotněla, a narodil se jí syn Carl. Ve stejnou dobu oslavila Kathy narozeniny a je z ní dítě.
Pak docela rychle nastal podzim. Protože s miminy nemám moc trpělivosti, nechala jsem Carla vyrůst v podstatě skoro hned, co se narodil.


Jinak mám takový nějaký pocit, že se v těch simíkovských životech nic moc zajímavého neděje, prostě taková každodenní rutina. Měla jsem v plánu trochu to zamotat, ale než jsem něco stihla, z Richarda se stal dospělý. Možná kdyby dostal krizi středního věku, tak bych něco dost radikálně změnila (takový nevinný flirt s jinou ženskou a hned by to bylo trochu zajímavější!), ale nedostal ji (a já jsem se tak těšila, až si ji zkusím!) a mně se do ničeho jaksi pouštět nechtělo - tak jsem mu jen malinko změnila vizáž.


Vypadá to, že i Kathy bude s Carlem vycházet dobře... budu muset někdy udělat pořádně rozhádané sourozence, bude to zajímavé.


Poslední den podzimu mi Kathy šla na koledu převlečená za pirátku a odnesla si hromadu sladkostí. Z Carla se stalo dítě (už jsem se zmínila, že moji Simíci nemají zas tak dlouhý život?). Získal vlastnost Nestabilní z dodatku Do budoucnosti. Není to sice nijak dobrá vlastnost (hrozí, že se mu občas můžou trvale změnit vlastnosti), ale aspoň to bude zajímavější.

No, každopádně - když se Carl narodil, přišla mu poštou taková ta panenka, co občas miminka dostanou, když máte dodatek Hrátky osudu. No, a protože si k ní jako batole vytvořil dostatečně dobrý vztah, tak ta hračka najednou ožila. Může s ní mluvit jen Carl a ostatní ji nevidí - takže je to psina, když si s ní Carl povídá, vy přepnete na jiného Simíka a najednou to vypadá, jako by Carl mluvil sám se sebou. :D


No, a pak nastala zima. Musíte uznat, že ten zasněžený dům s vánočními světýlky vypadá prostě skvěle. :D


Všichni moji Simíci vyrazili dovádět na sníh, včetně Carlovy hračky. Kathy mi mezitím nějak vyrostla v teenagera, aniž bych věděla, jak - nemám vůbec zdokumentované její narozeniny. :D

Brzy potom zestárla taky Tempe, která den nato společně s Richardem vyhrála bezplatnou dovolenou, na kterou odjela a nechala Kathy s Carlem samy doma. Což dopadlo špatně, protože Kathy uspořádala párty a dostala na několik dní domácí vězení. :DZačala jsem taky řešit Kathyinu budoucnost a udělala jí test studijních předpokladů kvůli případnému studiu na univerzitě. Jenže ona nemá moc dovedností a ani na nic nemá nějak výrazný talent. Zato má ráda děti, takže myslím, že by nebylo marné vyzkoušet kariéru pečovatelky.


Protože jsem ale hlavně chtěla se Simíky co nejrychleji znovu do budoucnosti, nechala jsem Carla dost předčasně vyrůst v teenagera (já teda nevím, jestli se do budoucnosti může i s dětmi, řekla bych, že nejspíš ano. Jenže Carl má vlastnost Hudební virtuóz a já s ním mám jeden určitý plán, který ale může začít, až když bude teenager). Sice jsem jeho novou podobu jako náctiletého nevyfotila (vypadá... zajímavě :D), ale v příštích článcích bude určitě fotek až až.


No a protože tenhle článek je už tak nechutně dlouhý, nechám si druhou návštěvu v budoucnosti až na příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 19. ledna 2015 v 15:49 | Reagovat

Já si říkala, že je necháváš žít nějak podezřele krátce, ale myslela jsem, že se mi to možná jen zdá. Tak asi nezdá. :-D Každopádně, tu chybu, že program přestal pracovat, mi to občas hází taky, ale sváděla jsem to na svůj počítač. Nedělá to totiž ani zdaleka vždycky, jen občas zamrzne. (Díky tomu jsem se naučila každou simíkovskou noc hru ukládat, abych nepřišla o moc velkej vývoj.) No, možná bych měla taky zkusit přestěhovat rodinu jinam, ale moc se mi do toho nechce, zrovna jsem jim vybudovala úplně novej dům, a navíc by přišli o přátele a příbuzenstvo. Ne, že by se s příbuzenstvem extra stýkali... :-D

2 Freya Freya | Web | 19. ledna 2015 v 22:18 | Reagovat

Simíky zbožňuju, jsem ráda, když se najde čas a můžu si je zahrát.. Mám sice dvojku, ale i na té se dá vyřádit, postavit krásný domy a snažit se dát simíkům šťastný život :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama