63. Německo - 65. USA

23. února 2015 v 13:01 | Melanie |  Postcrossing
(docela mě děsí moje aktivita v poslední době. To totiž obvykle znamená, že potom, co tohle přestane, budu zase několik týdnů bez inspirace)

Možná jste si všimli, že jsem docela dlouho nepřidala nic, co by se týkalo Postcrossingu. Důvod je jednoduchý - kvůli stavu mých financí jsem na neurčitou dobu přestala posílat, jen jsem si dorovnala rozdíl mezi přijatými a odeslanými (protože mi na jednu odeslanou přijdou vždycky tak tři nebo čtyři pohlednice). Nikdy jsem ale nechtěla přestat úplně. Tento měsíc jsem se na to tedy zase vrhla, a už teď mám doma tři nové pohledy.

První dva přišly v pátek. Ten z Německa se mi moc nelíbí, i když můj brácha (fanatik do aut) z něj byl nadšený. Odesilatel k němu ani nic nenapsal.


Pohlednice šla 7 dní ze vzdálenosti 637 km.Druhá pohlednice se mi už líbí daleko víc, hádejte proč. :D Ano, správně, protože želva. :D Je z Velké Británie, přesněji ze Skotska, bohužel odesilatelka má docela nečitelný rukopis, takže jsem toho moc nerozluštila. (Jen mě trochu štve, že když už dostanu pohlednici z Británie, tak je to želva. Jakože - líbí se mi to, ale z Británie bych si přála něco jiného, třeba architekturu, telefonní budky apod. :D)


Šla 5 dní ze vzdálenosti 1 560 km.

A dneska přišla poslední pohlednice. Je z USA od Felice a v momentě, kdy jsem ji uviděla, jsem se prostě musela smát. Felice píše, že má ráda kočky, ale bohužel je na ně alergická.


Pohlednice urazila vzdálenost 7 462 km za 10 dní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vicky Vicky | Web | 23. února 2015 v 13:12 | Reagovat

pekný blog ;-)

2 Marťa Marťa | Web | 23. února 2015 v 15:38 | Reagovat

jů, konečně někdo, kdo se postcrossingu také věnuje :-)
Já mám tak poloviční sbírku a z každého pohledu mám ultra radost. Jen mě vždycky malinko štve, že i když píšu, že bych ráda chtěla pohledy z místa, kde žijí, tak pošlou něco jako koně a tak.

Ale kočička mě pobavila :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama