Simíci v budoucnosti podruhé

15. února 2015 v 12:40 | Melanie |  The Sims
Já žiju!
Chápu... to jste asi předpokládali. Ale v poslední době nemám moc času na ozývání se a ani nápady na články. Mám v plánu napsat jednu recenzi na film, ovšem je otázka, jestli se k tomu někdy dokopu. Tak vám sem dám aspoň něco ze hraní The Sims, ať to tu neleží ladem.
Musím říct, že i když jsem dodatek Do budoucnosti nejdřív nechtěla, teď, když ho mám, jsem si ho úplně zamilovala a doporučuju ho! Je to po Studentském životě můj nejoblíbenější dodatek (Roční období a Mazlíčky do toho nepočítám, bez těch by to nebylo ono celkově :D).

Rodinu Knightových jsme opustili zrovna když se chystali znovu vydat do Oasis Landing. No - znovu... předtím tam byla jen Temperance a to na dost krátkou dobu.
Takže se všichni přemístili portálem do obytného centra OL.
Potom si všichni tak nějak šli dělat, co chtěli. V OL je několik možností dopravy - kromě Větrostřelů (to jsou ty skateboardy, co se vznáší ve vzduchu, které jsem vám ukazovala předtím), jetpacků nebo chození pěšky, tu jsou taxíky s drobnou úpravou - taky se vznáší ve vzduchu - nebo jednokolejka, která vás dopraví na jednu ze čtř stanic (centrum, obytná čtvrť, těžební zóna, pustina - do pustiny se ještě podíváme).Kathy šla první den nakupovat do galerie - koupila si nějaké oblečení z budoucnosti (většina věcí tam vypadá opravdu šíleně, ale nakonec jsem našla něco, v čem nevypadala jako hastroš), prohlédla si další předměty a dala se do řeči s lidmi z budoucnosti.

(Na co všechno já v té budoucnosti nenarazím...)

Carl šel na okružní jízdu po barech v Oasis Landing - a objevil tam skvělou věc, nad kterou, jakožto hudebně nadaný člověk, přímo zaplesal - laserový hudbovník (nebo tak nějak se to jmenuje).
Je to v podstatě nový hudební nástroj a mně se strašně líbí.
Potom se ještě zašel podívat na sochy. Už jsem konečně přišla na to, jak fungují - když Simík v přítomnosti vykoná něco, za co si ho v budoucnosti budou pamatovat, postaví mu sochu. Takže když potom přicestuje do budoucnosti, najde tam svoji sochu. Carl si našel svůj životní sen - za prvé vyzkoušet všechny alternativní budoucnosti (normální - v té jsme teď, utopickou a dystopickou), a potom získat uznání a nechat si postavit sochu. Nejspíš toho dosáhne právě pomocí laserového hudbovníku, stačí jen, když bude mít dovednost laserový hudbovík na úrovni 10 a zahraje před dostatečným počtem Simíků.


Tempe, která už v budoucnosti byla, se šla podívat na potomky. Když byla v budoucnosti minule, našla jenom dva, a navíc v dost žalostně vypadajícím domě. Teď je to úplně jinak. Samozřejmě je ovlivnilo i to, že jsem celou rodinu přestěhovala někam jinam, ale i to, že se narodil Carl, Kathy získala vlastnost rodinný typ a to, že rodinné jmění mých Simíků vzrostlo za pár dnů z 10 000 Simoleonů na nějakých 100 000. (Richard je jako doktor velmi úspěšný.) Takže Kathy i Carl mají svoje vlastní potomky, kteří bydlí v krásných domech.


No a Richard? Ten se prostě jenom poflakoval po městě. Zašel i do prodejny Plumbotů, protože si strašně moc chci nějakého toho robota pořídit domů, ale nabídka nebyla valná, tak šel o dům dál.Zatímco Tempe s Richardem si takhle užívali, jejich potomci objevovali technické vymoženosti budoucnosti. Oba dva si pořídili takového divného mazlíčka, o kterého se musí starat (žere to nanity a ti jsou drazí, ale protože je to v podstatě jen technika, obejde se to i bez jídla, když to koupete a bavíte se s tím).Kathy ještě zašla za svými potomky - protože je rodinný typ, má jich opravdu hodně. A žijí všichni v jednom domě!


Taky jsem při té příležitosti něco objevila - rodinu Castleových, o které si myslím, že je to narážka na seriál Castle. No jen si to vezměte - v seriálu Castle je rodina - Martha Rodgersová, kterou hraje Susan Sullivan, její syn Richard Castle, kterého hraje Nathan Fillion, a jeho dcera Alexis Castleová. Všimněte si, prosím, křestních jmen herců. A v OL žije Susan Castleová, její syn Nathaniel Castle a jeho dcera Lexi Castleová. Navíc ti Simíci vypadají podobně jako ti hrdinové - Martha a Alexis mají zrzavé vlasy stejně jako Susan a Lexi, zatímco Richard je tmavovlasý stejně jako Nathaniel. Buď to není náhoda, nebo mi už z toho seriálu hrabe. (Škoda jen, že jsem si je nevyfotila.

Carl, který na rodinu dlabe, si plní svůj sen a zdokonaluje se ve hře na laserový hudbovník. Už mu to začíná jít a dokonce se mi ta hudba už začíná i trochu líbit!

(Klid, za ním nevybuchuje sopka, je to jen holografická scenérie.)

Protože jsem si strašně přála prozkoumat Pustinu, vyrazila jsem tam i s Kathy. Nejdřív se zastavila na opuštěné pláži (v OL není moře) a potom pokračovala k místu, kde leží takový záhadný objekt.K otevření těch dveří bylo třeba složit klíč. Prohledávala jsem to skoro celý den, ale chyběl mi poslední fragment, a protože trvalo dlouho, než by se dostala zpátky k zastávce jednokolejky (já blbá jsem jí nevzala jetpack), šla jsem s ní zase domů.


Nastal poslední den pobytu. Popravdě řečeno bych tam strávila i víc dní, jenže Simíci v budoucnosti normálně stárnou a já potřebovala, aby Kathy s Carlem ještě chvíli chodili do školy, aby měli dobré známky a získali dobré vlastnosti. Ještě jse poslední den s Kathy zašla do prodejny robotů. Už jsem skoro nepočítala s tím, že najdu dobrého robota, ale - světe, div se - povedlo se. Mám robotku, jejíž jméno jsem sice zapomněla, ale bude uklízet, později, až budou mít Kathy a Carl děti, jim pomáhat s výchovou a ještě něco, ale už jsem zapomněla, co.Potom už se cestovalo zpátky domů.
Richard si při svém bloumání po městě prohlédl na radnici záznamy o loterii... takže po příjezdu domů stačilo koupit lístek a jsou o pár (tisíc) Simoleonů bohatší.


No a pro robotku se koupilo něco, kde by se mohla dobít, aby nemusela nasávat energii z přístrojů, které by mohla rozbít.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama