Udělala jsi chybu? Děvko, chcípni!

8. dubna 2015 v 16:35 | Melanie |  Kryjte se, přemýšlím
Já se na ten slibovaný článek o fanfikcích snad nikdy nedostanu. Protože mám v poslední době spoustu námětů, o čem psát. Vlastně jsem měla na dnešek naplánovaný článek ještě o něčem jiném, ale tohle mě zase jednou dost zvedlo ze židle. Tohle bude zase jedna z reakcí na událost, u které jsem si myslela jen: "Panebože, lidi, co to je?"

Možná někteří z vás ví, že občas poslouchám zpěvačku Nataliu Kills. Ráda bych předem zdůraznila, že nejsem žádná její zaslepená fanynka, co ji bude podporovat za každou cenu. Vlastně mi ani není příliš sympatická, ale její písničky se mi poměrně dost líbí, mám like na její facebookové stránce a proto jsem si všimla všeho toho, co se kolem zpěvačky v poslední době děje.

Před několika týdny (možná už je to delší doba, nepamatuju si, kdy to přesně bylo, každopádně už je to docela dlouho) měla Natalia se svým manželem skandál, když byli porotci v jakési pěvecké soutěži (mám pocit, že to byl X Factor New Zealand, ale nejsem si teď jistá). Oba dva tam seřvali jednoho soutežícího. Natalia se rozhodně nezachovala zrovna pěkně a její manžel taky ne. (Bohužel teď nikde nemůžu najít to video, kdyby měl někdo odkaz, tak mi ho, prosím, pošlete.)

Takže bych chápala, že se po této události objevilo na oba manžele poměrně dost hejtů. Byli prý z X Factoru okamžitě vyhozeni, Natalia se později omluvila. Co ale naprosto nechápu, je, že ty hejty trvají pořád a jsou docela brutální.

Za prvé - nechápu, proč je vůbec všichni tak strašně hejtují. Jasně, naštvala tím spoustu lidí, ale už je to docela dlouho od doby, kdy se tohle stalo. A spousta lidí si "lajka" její facebookovou stránku, jenom aby u každého jejího příspěvku mohla hejtovat. Nechápu to. Já taky nemám ráda spoustu celebrit, ale to neznamená, že je budu sledovat jenom proto, abych jim mohla nadávat do idiotů. No, ale jestli má někdo tak nudný život, že nemůže dělat něco produktivnějšího, tak je mi ho líto. Vážně nechápu, proč to berou tak vážně a musí to pořád rozebírat a řešit a psát hejty na Nataliu (osobně si myslím, že hejtování celebrit - ve smyslu že na ně děláme nejrůznější vtipy - není nic špatného, ale tohle už je fakt dost za hranicemi).

A za druhé je na jednu stranu směšné, jak jí všichni strašně nadávají, že ostatní šikanuje, ale co dělají oni sami? Šikanují. A v mnoha případech se na její stranu snesly ještě mnohem horší nadávky. Schválně jsem jich pár vybrala. Všechny jsou z oficiálního facebookového profilu Natalie Kills, která na něm začala ty nejhorší nadávky zveřejňovat - odkaz)
I když se mi nelíbí to, co Natalia předvedla, z tohohle (a podobných vzkazů) se mi naprosto zvedá kufr. Ano, Natalia se nezachovala nejlíp, ale zkouší to napravit a omluvila se. Navíc rozhodně nikomu neřekla, že by ho měli znásilnit, že mu přeje rakovinu, nebo že by měli být upáleni. Jak ale vidíte, tohle všechno jí lidé přejí.

A jak už jsem řekla - všichni strašně nadávají Natalii za to, jaký je tyran. Podobné vzkazy ale buď sami píšou, nebo je klidně akceptují a ještě napíšou, že si to zaslouží, a že by měla být ponižovaná tak dlouho, dokud neztratí všechny svoje faoušky (a další ptákoviny). Což mi prostě hlava nebere. Chovají se, jako kdyby oni sami nikdy nikomu neublížili. Ale určitě každý z nich udělal v životě pořádnou botu a měl jen štěstí, že ho narozdíl od Natalie a jejího manžela v tu chvíli nezabírala kamera, jinak by se na něj snesly podobné hejty. (Ano, já taky udělala pár takových blbostí.) Přát někomu rakovinu, AIDS a podobně je podle mě hnus a ubohost a fakt se mi z toho dělá špatně.

Nechápu to. Fakt mi hlava nebere, jak můžou být někteří takoví kvůli jedné pitomé chybě, za kterou se Natalia už několikrát omluvila. Jenže lidská blbost je nekonečná a lidi, kteří nemají nic lepšího na práci, než někomu nadávat, se najdou vždycky.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 10. dubna 2015 v 8:47 | Reagovat

Máš svatou pravdu, tohle je odporný. Každej dělá chyby, každej se někdy nezachová hezky, nebo klidně i zachová sprostě... Ale tohle je jaksi ještě asi stokrát horší než to, co udělala ona. Mám pocit, že lidi jsou tak nějak přesvědčený, že když je člověk celebrita, tak si vůči němu můžou dovolit víc, protože celebrita to přece snese. Ale jako jo, zase jednou sjem se přesvědčila o tom, že lidi jsou příšerný svině, když chtějí...

2 arzenal arzenal | Web | 12. dubna 2015 v 15:35 | Reagovat

Jé, to je mi náhodička, zrovna nedávno jsem tuhle aférku objevila taky. Nataliinu hudbu mám taky celkem ráda, teda rozhodně ne všechny písně, ale je krásná a ty, co ráda mám, jsou božský. Jo, v té soutěži se chovala fakt přehnaně, ale přišlo mi to jako takovej momentální výpadek, jako když máš blbej den, krámy a ještě k tomu ti ráno ujel bus a tak prostě seřveš někoho, i když si to ani nezaslouží. Je jasné, že je třeba se ovládat, pokud jsi v televizní soutěži, ale prostě jo, řekla blbost, oba se chovali dost arogantně, ale co se týče mě, to vůbec nic nemění na tom, jestli mám ráda její hudbu nebo ne a proč bych jí přála smrt nebo podobný sračky? Nechápu. Prostě nechápu. Taky jsem začala sledovat její IG a viděla to, co postuje, a co někteří lidi napíšou, k tmou prostě není slov.

3 Hanyuu Hanyuu | Web | 13. dubna 2015 v 7:39 | Reagovat

Vůbec nevím, o koho jde a co se stalo, ale koukám, že lidi se zase předvádí jako prvotřídní kreténi.
Nemůžeš mi aspoň trochu přiblížit, o co jde?

4 Melanie Melanie | Web | 13. dubna 2015 v 7:58 | Reagovat

[1]: Taky mám ten pocit. Nejlepší je, jak jsou všichni po internetu strašně drsní, ale kolik z nich by jí to řeklo do očí?

[2]: Souhlas.

[3]: Už jsem našla to video, jde o tohle: https://www.youtube.com/watch?v=NNgp9T2fzKs
Lidi se z toho můžou posrat :-D

5 Lyra Lyra | E-mail | Web | 13. dubna 2015 v 14:07 | Reagovat

No, nevím. Pustila jsem si to video a přijde mi, že toto bylo víc než jen projev špatné nálady. Nechci se zastávat těch, kteří Natalii tak brutálně nadávají, ale její chování mi přišlo také přes míru. Vsadím se, že by jí nebylo příjemné, kdyby se někdo podobným způsobem navážel do jejího uměleckého projevu. Lidé na toto mohou být hodně citliví.

6 Melanie Melanie | Web | 14. dubna 2015 v 16:03 | Reagovat

[5]: Já ale Nataliu neobhajuju. Jasně, to, co udělala, bylo přes čáru, ale tyhle nadávky jsou už poměrně dost přehnané.

7 Em Age Em Age | Web | 19. dubna 2015 v 8:18 | Reagovat

Natalii Kills mám ráda už asi od roku 2010, s jejími písničkami jsem tu už okolo pěti let a rozhodně ji nepřestanu poslouchat jen kvůli tomu, že její osobnost je sobecká a není skromná. :-) Na tom, že se mi její písničky prostě líbí, to zkrátka nic nezmění. :-)

O této kauze jsem se dozvěděla snad hned druhý den poté, co se to odvysílalo. Všimla jsem si podivného množství dislikeů na YT u jejích videí, kde byly normálně skoro samé likes a komentáře jako "the most underrated artist of ALL TIME!" a teď samé nadávky, jak její hudba stojí za hovno a jak by měla chcípnout.

Přijde mi to STRAŠNĚ pokrytecké. S několika těmi lidmi tam jsem se už i pohádala, psala jsem zhruba to samé, co jsi psala ty sem. Že nadávají na něco, co posléze oni sami dělají, a dělají to v mnohem větším měřítku - kážou vodu, pijou víno.

Je to hnus, velebnosti.

8 Teri Blossom Teri Blossom | E-mail | Web | 20. dubna 2015 v 16:43 | Reagovat

Nevím o co jde, neviděla jsem to, ani jsem o tom nešlyšela, ale co jsem se dočetla a reakce na Twitteru jsou opravdu moc drsné a přehnané.
Ale od ní to byl samozřejmě také výbuch

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama