Znovu hrajeme Simíky (a únos mimozemšťany)

5. dubna 2015 v 11:36 | Melanie |  The Sims
(Už nevím, jestli vás tyhle články ještě pořád baví, vzhledem k tomu, že u posledního nebyl ani jeden komentář.)
Vzhledem k tomu, že jsem v poslední době měla nějaké problémy s počítačem, jsem na hru The Sims 3 dlouho nesáhla. Poté, co jsem se ale konečně dokopala nainstalovat si poslední aktualizace, se to vyřešilo samo, takže jsem mohla zase začít hrát.

U Knightových se toho zpočátku zrovna moc nedělo, prostě si pár dní jen tak vesele žili normálním životem (teda pokud považujete za normální to, že máte doma robota z budoucnosti :D).


(Tyhle věci jsem jim po čase vymazala, protože mě fakt nebaví se o to starat.)Moji Simíci sice už měli jaro, ale probíhalo zhruba tak, jak momentálně probíhá i v realitě... padá sníh a když zrovna nesněží, tak prší a padají kroupy. Takže si toho jara moc neužili.


První taková významná událost se stala, když měli Kathy s Carlem maturitní ples. Kathy se na něm dala dohromady s někým, koho v rodině rozhodně nechci. (Takovej hnusnej Simík, který má na hlavě nějakou ohavnost, které říká účes.) Naopak Carl měl flirt přesně s tou Siminkou, se kterou jsem ho chtěla dát dohromady - s Carrie, příjmení si nepamatuju.Carlovi zbývá ještě spousta času, než se z něj stane dospělý, ale Kathy už se to krátilo... stala se dospělou dva dny po plese. (Většinou kašlu na pořádání nějakých narozeninových oslav, a prostě to oslavím v rodinném kruhu. Budu to muset někdy změnit. Možná až budu mít někoho s vlastností Král večírků.)
Celá rodina se spokojeně nažrala dortu, já upravila Kathy účes a oblečení, aby vypadala přijatelně... a hrálo se dál. Její celoživotní přání je naučit se všechny recepty. Popravdě, nemá zrovna oslnivý talent na vaření, ale vaří, pár receptů už umí a to se počítá. :D
Na Kathy tak nějak působilo to jaro a skutečnost, že nikdy nikoho neměla, a založila si profil na seznamce, což jsem chtěla zkusit už dávno. Co jsem se ale dívala, tak jsou tam zatím samí zoufalci, se kterými bych Kathy dohromady rozhodně nedávala. :D


Větší úspěch zaznamenán s hledáním práce. Rozhodla jsem se Kathy neposílat na univerzitu, protože ona prostě nic moc neumí a ani na nic nemá výrazný talent. Zato je ale rodinný typ a miluje děti, takže jsem se rozhodla vyzkoušet kariéru pečovatelky.
Zatím tedy ještě nepracovala. Asi mám nějaký bug ve hře, protože se mi vždycky ukazuje, že práce začíná až za pár dní, i když má normální pracovní den. Tak jsem ji aspoň vycvakla v uniformě.Carl si začal zvát domů tu holku, do které se zamiloval, Carrie. Flirtoval s ní a pokoušel se ji sbalit a nakonec se mu to povedlo.
Kathy si ve škole přebírala maturitní vysvědčení, čehož se zúčastnila celá rodina včetně robotky. Stala se premiantkou třídy.Tu samou noc se ale stalo něco divného. Kathy byla ještě pozdě v noci vzhůru, když se před domem objevila taková zvláštní barevná světla, takže se to Kathy vydala prozkoumat.


Z jejího zděšeného výrazu mi bylo brzy jasné, že tohle rozhodně žádná sranda nebude.


Nebyla. Najednou se z těch světel zhmotnila kosmická loď a vtáhla Kathy dovnitř. Tak jsem na to čuměla, že jsem si to zapomněla vyfotit. Po chvíli se Kathy vrátila a na chodníku se objevil mimozemšťan, který vlezl do takového divného vozidla a kamsi odjel. Dost jsem na to zírala.
Kathy potom zůstala negativní náladovka, která měla zůstat ještě deset hodin. Byla jsem zvědavá, jestli se po jejích uplynutí třeba něco stane. Jenže druhý den, ještě než to uplynulo, mi vyskočila tabulka, že všichni dospělí vyhráli bezplatnou dovolenou na dva dny a jestli chtějí jet. Odklikla jsem ano, jenže jsem si neuvědomila, že pojede i Kathy. No a potom, co se vrátili, už tu náladovku neměla a nic se nestalo. (Což je na jednu stranu úleva, protože kdyby třeba byla těhotná s mimozemšťanem... to bych rozhodně nechtěla. :D)
Když tedy všichni dospělí odjeli na dovolenou, zůstal doma jenom Carl, který toho využil a uspořádal večírek, který se protáhl až do rána, ale naštěstí stihl všechno uklidit, takže neměl průšvih.Z Sheily byla už nějaký ten pátek psí stařenka a bylo mi jasné, že už tady s mými Simíky dlouho nebude.


Takže se jednoho dne stalo, že si pro Sheilu přišla smrtka. Popravdě to vypadalo docela komicky, protože jak se kolem Sheily všichni shromáždili a oplakávali ji, tak tam smrtka neměla dost místa, takže stála venku a do místnosti zasahovala jen kosa.


Teprve po chvíli se dostala do místnosti, pohladila Sheilu a zmizela s ní.Všechny Simíky její smrt poměrně dost zdrtila, takže se to tam začínalo všechno objímat, utěšovat, všichni si vzájemně brečeli na rameni...Nejvíc z toho ale byli pryč Tempe a Rick, protože oni dva jsou strašní milovníci psů. Takže se nemůžete divit, že zatoužili po novém mazlíčkovi. Adoptovali si fenku se jménem, které jsem už pro jistotu zapomněla. Plemeno si taky nepamatuju, nějaký teriér.


Ještě ten den nový mazlíček dorazil a začal se zabydlovat. (Ne, není to štěně, ona je takhle malá. Po Sheile to je trochu nezvyk, ale co.)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 My-everyday-style My-everyday-style | Web | 6. dubna 2015 v 12:37 | Reagovat

Super článek :) Také jsme hrála sims 3, ale neměla jsem žádné dodatky :)

2 Terka Terka | E-mail | Web | 6. dubna 2015 v 13:52 | Reagovat

Já jsem si hrozně zamilovala The Sims 4, kterou hraju vlastně díky kamarádce a jsem rozhodnuta, že si ji jednou, až budu mít dostatek peněz (a třeba i nějakou stálou brigádu) pořídím a udělám si tak radost. :-)

Ve čtyřce je teď nově možnost, aby simíka unesli mimozemšťani a co jsem četla, ostatním unášejí simíky hrozně často, jen mě se to zatm nestalo... což mě mrzí. Pamatuji si, jak se ve trojce má siminka potkala s mimozemšťanem a tuším, že se za něj i provdala. :-D Líbilo se mi, že měli doma nový dopravní prostředek. :-D

Chudák Sheila... :-( ale nový pejsek je taky moc pěkný. :-)

3 Terka Terka | E-mail | Web | 6. dubna 2015 v 13:53 | Reagovat

* zatím, omlouvám se za překlep. :-)

4 Melanie Melanie | Web | 7. dubna 2015 v 8:15 | Reagovat

[2]: Já jsem se ve dvojce hrozně snažila, aby mi mimozemšťani unesli Simíka, ale nikdy se mi to nepovedlo. :-/
Co se týče čtyřky, já jsem ji zkoušela, ale radši mám pořád trojku. :-)

5 Terka Terka | E-mail | Web | 7. dubna 2015 v 12:02 | Reagovat

[4]: Jediný unesený simík ve dvojce byl ten v Podivíně, jak byl těhotný, jinak jsem se tam s mimozemšťany nesetkala... :-( Já jsem si na tu čtyřku zvykla tak, že bych k tomu nepotřebovala ani žádné dodatky. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama