Simíkování (a utopická budoucnost)

3. května 2015 v 11:52 | Melanie |  The Sims
Vzhledem k tomu, že momentálně nemám moc o čem psát, jsem se rozhodla, že zase zveřejním něco ze hry. Po pauze, kdy jsem na hru téměř nesáhla, jsem zase chvíli hrála skoro každý den, takže jsem se posunula docela dost.

Kathy už začala pracovat jako pečovatelka. Ze začátku začínala se dvěma dětmi, ale od doby, kdy jsem tuhle fotku fotila, se hodně posunula, takže momentálně hlídá čtyři děti.Je to sice strašné, starat se o tolik dětí deset hodin denně, ale díky téhlr práci se Kathy seznámila se simíkem Lance Sullivan, který sem občas přišel pro dceru svojí sestry. Oba dva si padli do oka a začali se scházet.


Bohužel má tenhle Simík vlastnost Strach ze závazku, takže odmítl svatbu, když to na něj Kathy zkoušela poprvé. A já už jsem to potom radši nezkoušela, protože ho stejně mít v domě nechci.
Ale Kathy s ním otěhotněla a narodila se jí dcera Annabelle.Někdy mezi tím mi zestárl Richard a na pozemku se začal objevovat duch Sheily. Dokonce si výborně rozumí s tím novým psem! :DAnnabelle měla narozeniny ve stejný den jako Carl, takže jsem jim uspořádala narozeninovou oslavu. Z Carla je tedy mladý dospělý a z Annabelle dítě.
Carl byl ve věcech lásky daleko úspěšnější než Kathy. Hned jak dospěl, šel požádat Carrie o ruku a ta mu řekla ano.


Ale ještě předtím, než se vzali, odjel Carl na univerzitu na obor umění.


Samozřejmě se velice snažil nějaký titul získat, takže usilovně studoval, aby měl co nejlepší známky a nevěnoval se ničemu jinému.
Ehm.A už vůbec se nenechal zatknout při sprejování.


Ale jo, nakonec se mu nějak povedlo ten titul dostat. Následovala promoce a potom odjezd domů.


Pak si zamozřejmě okamžitě vzal Carrie. A teď přijde řada svatebních fotek.


Nehtěla jsem Carrie dávat ty klasické svatební šaty, protože mi to k ní prostě nesedělo. Takže jsem po chvilce přemýšlení vzala svoje neoblíbenější šaty z dodatku Do budoucnosti a obarvila je na bílo.
Carrie skoro hned potom otěhotněla.


Strašně mě štve, že těhotnou Siminku mi hra oblékne sama a neptá se mě, protože ty šaty jí vůbec nesluší, nejsou její styl a k těm botám a rukavicím se naprosto nehodí. :D
Někdy v tu dobu mi umřel Richard a Tempe se brzy přestěhovala jinam (akorát si nepamatuju, kdy přesně to bylo, jestli předtím, než Carrie porodila, nebo až potom).
Vzhledem k tomu, že Carriino celoživotní přání je mít dovednost pouliční umění na úrovni 10 a vytvořit sedm mistrovských pouličních maleb, tahá se po městě s taškou sprejů a zdobí ulice a stěny.Bude dávat svým dětem ohromný příklad. :D
Nakonec se jí narodila dcera, které dala jméno Nicolette.


Skoro ihned poté ale znovu otěhotněla.


A tím začíná odobí, ze kterého se mi nějak ztratily fotky. :D Stručně - narodil se jí syn Zachary, z Annabelle a později i Nicolette se staly teenagerky. Vůbec nic z toho nemám vyfocené, ale ono se v tom období stejně nic moc zajímavého nedělo. :D
Carrie začala brzy pořádat protesty.Carl ale taky nezahálel. Aby si splnil celoživotní přání, musel kromě dalších věcí taky vyzkoušet utopickou a dystopickou budoucnost.
Rozhodla jsem se, že nejdřív vyzkouším utopickou, protože vypadala na mě moc přeslazeně, takže jsem ji chtěla mít rychle za sebou a vrhnout se na dystopii, která mě zajímá mnohem víc.
Nakonec to zase tak špatný nebylo, i když jsem tam nebyla dost dlouho na to, abych mohla úplně všechno vyzkoušet. Ale mám pár fotek.
Musím říct, že třeba večeře při západu slunce vypadala fakt celkem pěkně.No a příště bych se mrkla na tu dystopii.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arvari Arvari | E-mail | Web | 3. května 2015 v 19:16 | Reagovat

Ach jo, mohla bych si zase někdy zahrát. Ani si nevzpomínám, kdy jsem na tu hru hrábla naposledy. Pár měsíců už to bude. :-? Musím říct, že ty to teda bereš docela hopem. Nebo se to jen tak zdá? :-D

2 Melanie Melanie | Web | 3. května 2015 v 21:37 | Reagovat

[1]: Asi to beru trochu hopem, no. :-D Ono je to hlavně tím, že u Simíků nemám nastavený moc dlouhý život. :D A taky tím, že jak jsem teď hrála dost často, tak se toho událo moc a mně se nechtělo to rozdělovat do dvou článků, takže jsem jen shrnula co nejstručněji ty nejdůležitější události.

3 Hanyuu Hanyuu | Web | 6. května 2015 v 13:10 | Reagovat

Taky jsem měla siminku pečovatelku... Ježiš, to už je dávno! :D Ale postupně už mi to začalo lézt na mozek. Pak totiž už hlídala i větší děti, ty musely mít před odchodem hotové domácí úkoly, do toho řvoucí batolata... :D

U svých simíků to ale taky beru dost hopem. Žijou mi dost krátce a někteří mě třeba ani nebaví tolik, jako jiní, tak je jen dám rychle dohromady, pořídím děti a doufám, že ty mě budou bavit víc.

4 Lady Mau Lady Mau | 1. června 2015 v 13:29 | Reagovat

Máš krásny blog. :-)
Aj ja hrajem Sims3 :3 Je to pekný článok. ;-)

5 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 13. června 2015 v 15:15 | Reagovat

Pořád si říkám, že bych možná mohla taky vyzkoušet sims 3... :) Vypadá to prostě tak lákavě! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama