Simíci v dystopii (a další katastrofy)

29. června 2015 v 19:57 | Melanie |  The Sims
Nemám moc o čem napsat (když už dostanu nápad, tak to nikdy nesepíšu tak, abych s tím byla spokojená), takže sem jdu pro změnu dát další článek z The Sims.

Minule jsme končili tím, že Carrie s Carlem navštívili utopickou budoucnost. Krátce potom se událo několik věcí. Z Kathy se stala dospělá. Nějak jsem ji zapomněla vyfotit, ale ona na nějakých fotkách určitě ještě bude. (No, po prohlížení fotek jsem zjistila, že není, ale co naděláme. :D)
Teenagerka Annabelle se našla v blogování - založila si blog s recenzemi a prakticky každou volnou chvíli tráví v kině, restauraci nebo na koncertech, aby o tom mohla napsat článek!

Nicolette jsem vám jako teenagerku ještě myslím neukazovala, protože jsem neměla žádné její fotky. Tady je zrovna vidět, jak jde ze strašidelného domu na podzimním festivalu. (Opět - nechápu, kde přišla k těm tmavým vlasům, když jeden z rodičů je blond a druhý zrz. Asi nějaká chyba ve hře.)
Z Nicolette se vyklubala pořádná rebelka, která v jednom kuse zůstává venku po zákazu vycházení, vyvádí lumpárny (hází vajíčka na dům, klidně vyvádí různé věci ve škole) a celkově to s ní prostě není lehké. (Ale ono se není čemu divit, stačí se podívat na rodiče - Carrie s Carlem taky nejsou svatouškové! :D) Naštěstí má vlastnost Rebel, takže ji policie většinou při ničem nepřistihne.
Ale jinak má po rodičích umělecké sklony a velmi ráda maluje.Carrie si v lázních nechala udělat dvě tetování. Jedno z nich má na rameni a je snadno vidět, takže vám ho můžu ukázat hned, ale to jedno je na zádech a přes oblečení ho jaksi neuvidíte.


Mezitím se i ze Zacha stal konečně teenager.


Mezitím se Carl začal zajímat o to, jak změnit budoucnost na dystopickou. Zatímco v případě utopické to byla nějaká debilní rosa, která se musela dostat na všechny Simíky, tohle bylo o něco zábavnější. Začalo se malou sprškou meteorů, s čímž mu pomohl obří magnet.


Pak to chtělo přesvědčit pár Simíků, že obloha spadne na zem.No a pak už zbývalo jen dělat si legraci ze životního prostředí a přesvědčit Simíky, aby pohazovali odpadky, kam se jim zlíbí, což bylo taky zajímavé, protože mu za to vynadali dva Simíci, kteří mají rádi přírodu. :D
Nakonec byl ale úspěšný.


Zatímco se Carl takhle pachtil, Carrie řešila jiné problémy. Už neměla trpělivost s rebelkou Nicolette (haha, jako by sama byla jiná) a když ji jednou přivezla policie, dala jí zákaz. Poté, co se Nicolette pokusila nastražit na ni lumpárnu, ještě přitvrdila. Nicolette je ale nesmírně horkokrevná a nedala si to líbit, takže se spolu pohádaly tak příšerně, že se mi jejich vztah nebude napravovat lehce, pokud vůbec půjde napravit (a pokud to budu chtít napravit - takhle je to konečně aspoň trochu zajímavé).


Tím to mohlo skončit, ale neskončilo. Naštvaná Nicolette si totiž začala vylívat zlost na všech lidech v domě - Zacharyho dokonce zfackovala. Takže teď je na nože s celou svojí rodinou. Nakonec jsem ji poslala na internátní školu, ale to ještě ani zdaleka neznamená, že je konec. Muhehehehe.


Ještě předtím, než Carl a Carrie ocestovali do dystopické budoucnosti, oslavili výročí svatby. Oba mají pověst, že jsou si věrni až za hrob.


A taková bezvýznamná informace - Kathy začala hlídat kromě batolat i děti, na které musí dohlížet, aby napsaly úkoly. Už mi to pěkně leze krkem.


No, a pak už nic nebránilo Carlovi a Carrie, aby si vyrazili do dystopické budoucnosti. Za sebe můžu říct, že se mi tam líbí mnohem víc, než v utopické - hlavně kvůli těm herním možnostem.
Ale to město vypadá prostě... no, popište si ho sami. :DTo je posun od dokonalých zelených trávníků a bílých domů, co?
Carl a Carrie navštívili i svoje potomky. Napřed ty Nicolettiny, kteří vypadají, že se jim i v tomhle ponurém, dystopickém světě docela daří. Mají krásný dům a jsou nechutně zazobaní.


Jen jim to trošku kazí ta hromada šrotu, co se povaluje za domem (ale dá se tam najít spousta užitečných věcí, když budete chtít).


To, že je dystopie a může vedle nich každou chvíli spadnout meteorit, jim vůbec nebrání v navštěvování místních barů (které už při předchozích návštěvách prolezli několikrát).Došlo i na potomky Zacharyho. Ti jsou naopak chudí jako kostelní myši. Ovlivňuje je totiž celá řada věcí a to, že Zachary má vlastnost Ztracený případ, jim na štěstí a majetku moc nepřidalo. Žijí v takové barabizně na okraji města.


Ale jak je vidět, hodně jim tam padají meteority.
Jen si fakt nejsem jistá, jestli je to výhoda. Jasně, když najdete kus šutru, můžete ho prodat a něco si vyděláte, ale potom, co jeden takový spadl hned vedle obytného centra, kde Carl a Carrie bydlí, jsem si řekla, že tak úplně fajn to taky není.


Jak Carrie s Carlem prozkoumávali dystopii, objevili v zemi zvláštní trhliny a samozřejmě je šli prozkoumat. V některých by mohly být teplé prameny, takže by se v tom mohli vykoupat a ušetřili by za lázně. Já ale na nic takového nenatrefila, po prozkoumávání měli spíš negativní náladovky (i když už si nevzpomínám z čeho).Z jedné takové trhliny získal Carl zvýšenou vodivost, takže teď přitahoval daleko víc blesky. A samozřejmě do něj uhodilo snad metr před vchodem dovnitř. Popravdě ve mně hrklo, jestli není po něm, ale přežil jen s popáleninami. :D


Carrie vyrazila nakupovat do galerie a vytvořila si outfit z budoucnosti. A vzhledem ke střihu trička vám můžu konečně ukázat to tetování na zádech!Ještě tu pro vás mám jeden úžasný záběr na zničené město v noci.


Carrie se brzy začalo stýskat po domově. Našla jednoho Plumbota, co měl čip s vlastností Holoprojektor a vyvolala si hologram Zacharyho, aby s ním mohla mluvit.
Stejně se ale brzy jelo domů, protože Simíci v budoucnosti normálně stárnou a já tu nechtěla strávit celé jejich mládí.


Ještě se stalo pár dalších věcí, ale vzhledem k tomu, že tenhle článek je už tak dost dlouhý, tak to tu radši utnu a pokračovat budu někdy příště.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 3. července 2015 v 17:19 | Reagovat

Musím říct, tě ti ti simíci pěkně rostou... :D :-)

2 SIMKA :O SIMKA :O | Web | 6. července 2015 v 16:43 | Reagovat

Heh té budoucnosti se raději vyhýbám,  stačila mi smrt mojí nejmilovanější holky z rodiny, a fotky jsou krásné :D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama