Znovu The Sims

13. července 2015 v 8:35 | Melanie |  The Sims
O prázdninách hraju každý den... moc jiných článků přibývat nebude. Zvykněte si. Od začátku školního roku se to snad trochu zredukuje.
Budu ty články dělat asi hlavně o fotkách z té hry, protože toho cvakání při hraní se člověk prostě nezbaví, to prostředí v Sims je prostě strašně pěkný a kdybyste viděli, kolik fotek při každém článku s lítostí mažu, protože jsou zbytečné! A kašlu na to, že díky tomu jsou ty články děsně dlouhý! :D

Annabelle odmaturovala a hned potom si podala přihlášku na univerzitu - obor ekonomie, protože má celoživotní přání být obchodním magnátem.
A teď přijde řada fotek z univerzity.

Tohle je ještě maturitaPřihlašování

Aneb když potkáte na večírku svoji profesorku...

Titul získala a začala pracovat, díky titulu začala na čtvrté pozici.
Carl si mezitím splnil životní přání. Vyzkoušel všechny alternativní budoucnosti (normální, utopickou, dystopickou) a v budoucnosti mu postavili sochu. O tom mu přišel říct sám Emit Relevart.
Zároveň s tím vyhrál v loterii tři miliony, takže moji Símíci jsou teď nechutně bohatí. :D Asi budou muset brzy zchudnout... když mají všechno, není to taková zábava.


Aby se to přání ale ukázalo jako splněné, musel Carl ještě do budoucnosti a tentokrát s sebou vzal i Zacharyho.


Tak tohle je on, jak stojí před svojí vlastní sochou.
Díky té soše se z něj stala něco jako místní celebrita, protože ať jde kam chce, všude po něm jdou Simíci a chtějí od něho podpis, a potom děsně jásají, když ho dostanou. :DMezitím se Zach zatoulal do robotického impéria, kde se zakecal s jedním Plumbotem a díky tomu objevil, co by chtěl v
životě dělat. Takže jeho celoživotním přáním je dosáhnout úrovně 10 v dovednosti Stavění robotů a dát Plumbotovi čip uvědomění sebe sama (potom je Plumbot schopný mít celoživotní přání, cítit lásku, apod.)
Moc nezahálel a hned se dal do práce, koupil si v knihkupectví knihy, zašel do Robotického impéria (tak se to jmenuje :D) a zatímco Carl se někde flákal, on poctivě trénoval.
Nejdřív vyráběl jen nanity a čipy s dovedností, ale později si vytvořil i prvního robota (odmítám už dál používat to děsný slovo Plumbot :D) - tedy vlastně robotku, jejíž jméno už jsem úspěšně zapomněla. :D
Vzhledem k tomu, že Zach měl dovednost na úrovni tři nebo nějak tak, byla ta robotka samozřejmě hodně nekvalitní - mám dojem, že tam bylo napsané Slepená páskou, nebo tak něco. :D Holt začátky... ale za splnění životního přání to přece stojí.
Zach ji hned poté, co ji vytvořil, taky prodal, jen jí namotnoval jen nějaké čipy s vlastnostmi. Vzhledem k její "obrovské kvalitě" sice moc peněz nedostal, ale i tak to byl nějaký výdělek.

Zpátky v současnosti. Musela jsem zapracovat na další generaci, takže si Annabelle našla přítele jménem Sean Weaver, který byl pro ni jako stvořený, měli toho hodně společného, prostě idylka.


Zdálo by se, že Sean je vážně to nejlepší, co si mohla Annabelle i její rodina přát. Ne, vážně. Stačilo pár schůzek a byl z
nich pár, Annabelle byla hrozně šťastná a plánovala svatbu. Jenže mně už v ten moment tenhle jejich dokonalý život lezl příšerně na nervy. Jak říkám, když Simíkům vychází všechno, tak to prostě není ono. Navíc už mi po čase začal lézt na nervy i samotný Sean. Takže zbývalo jen pořídit Annabelle břicho, což se po čase stalo. A Sean musel jít.
Annabelle se narodil syn Stephen a měla z toho strašnou radost. Jen škoda, že Sean nebyl přítomen, protože ve chvíli, kdy Annabelle rodila, trčel zmrzlý na kost ve městě v bazénu, když najednou uprostřed jara spadla teplota pod nulu a začalo hustě sněžit. (Vůbec v tom nemám prsty. :D) Sice byl odolný a měl výdrž, ale nakonec jsem ho udolala. :D
Objevila se smrtka, milého Seana si vzala s sebou a Annabelle byla bez přítele, což jí poněkud zkalilo radost z čerstvě narozeného potomka. Nesla to opravdu těžce a občas někomu brečela na rameni.


Sean měl ale dva psy, které jsem chtěla zachránit (on totiž u mých Simíků vlastně nebydlel, já jsem ho zabila pomocí cheatů :D) a nakonec se mi to podařilo. Takže kromě sedmi členů naší domácnosti přibyli dva psi, Shellay a Rex. Shellay je navíc březí. To bude ještě švanda.


Nicolette se vrátila domů z internátní školy už jako dospělá a překvapilo mě, jak je strašně vyžraná. Má celoživotní přání chodit s deseti různými Simíky, takže to bude nepochybně... zajímavé. :D


Udělala si talentový test a díky tomu, kolik má dovedností, může jít skoro na jakýkoli obor a všude bude mít nějaké krediry do začátku. Nejdřív jsem ji poslala na obor Umění, protože k tomu má asi největší sklony.


Ještě je toho víc, ale tady to utnu, protože to zase začíná být poněkud dlouhé. Takže další věci zase někdy příště, až se k tomu dostanu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasha Sasha | Web | 13. července 2015 v 8:47 | Reagovat

whoa to je cool :D hraješ trojku? :) škoda že môj pc to nezvlada vyzera to super :)

2 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 25. července 2015 v 12:53 | Reagovat

Inu, trojku nemám, škoda... :D Vypadá to zajímavě, se studiem :-D

3 Melanie Melanie | Web | 27. července 2015 v 18:07 | Reagovat

[2]: Tak studium je takhle zajímavé až s dodatky, v základní hře je to prostě stejné jako ve dvojce - dítě chodí do školy, dokud nedospěje. Maturita a internátní školy jsou v dodatku Hrátky osudu a univerzita v dodatku Studentský život. :-)

4 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 27. července 2015 v 18:09 | Reagovat

[3]: No, oni celkově všechny sims hry bez dodatků jsou trošku o ničem... :-D

5 Melanie Melanie | Web | 27. července 2015 v 18:16 | Reagovat

[4]: Ale mě trojka celkem bavila i bez dodatků... teď by mě už jenom "holá" ale asi nebavil, jak jsem zvyklá na tu kupu dodatků. :-D (Teď jsem si zase přidala Showtime a Cestovní horečka. Uvažuju i o Obludáriu, jenže mám pocit, že to by už můj ubohoučký notebook fakt neutáhl. I když to samé jsem říkala už když jsem měla dva dodatky a jednu kolekci. (Teď mám sedm dodatků a dvě kolekce a hra pořád bez problémů jede. :-D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama