Project about half-minute horrors - Jeníček a Mařenka - Sladká smrt

30. října 2015 v 17:41 | Melanie |  Krátké povídky
Máme tu ten konec října, Halloween a tak, takže mě napadlo, že bych mohla zase po delší době něčím přispět do tohoto projektu. A když už tu ten Hallowwen máme, tak by to chtělo něco s touto tématikou.
Jen připomínám, že úkolem je napsat co nejkratší a nejděsivější horor na zadané téma, tentokrát je to Jeníček a Mařenka - Sladká smrt.Na letošní Halloween jsem se neskutečně těšila. Dost dlouhou dobu to pro mě byla jen otrava. Nemám ráda malé děti a jejich křik a koledování mi neskutečně leze na nervy. Poměrně nedávno jsem se ale rozhodla, že se nebudu jen mračit a stěžovat si. Můžu si přece Halloween užít taky. Stačí se jen trochu snažit.
Zatímco jsem se oblékala do kostýmu čarodějnice, každou chvíli jsem zalétla pohledem ke sladkostem, které se jen tak povalovaly na stole. Zatím bylo ještě příliš brzy na koledu, takže na přípravu všeho zbývalo dost času.
Naposledy jsem se prohlédla v zrcadle a to, co jsem viděla, se mi líbilo. Sama sobě jsem připomínala čarodějnici z Jeníčka a Mařenky. Doma jsme měli velkou knížku pohádek, ve které byla tahle postava nakreslená. Ten obrázek mi zůstal v paměti dodnes a kostým jsem si vyrobila podle něj. A povedl se mi.
Začala jsem se chystat. Některé cukrovinky už jsem měla přichystané, ale zbytek ležel na stole. Už jsem se nemohla dočkat, jak budou dětem chutnat. Živě jsem si představovala, jak se do nich zakusují, zatímco jsem je rozbalovala, plnila jedem a zase zabalovala.
Jak jsem řekla, můžu si přece taky užít Halloween. Po svém.

Další povídky z projektu:

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ilía Ilía | E-mail | Web | 31. října 2015 v 18:57 | Reagovat

Celou povídku jsem se sama sebe ptala, co je na tomhle hororového. A pak ten konec. Ahá!
Tohle bylo extrémně krátké, snad se mi něco takového taky podaří.
Nejdřív jsem chtěla taky přidat další povídku do projektu, ale nějak se mi nechtělo budova hororovou atmosféru, tak jsem na blog místo toho hodila takovou... ehm-básničku :D

2 Ki Ki | E-mail | Web | 1. listopadu 2015 v 11:40 | Reagovat

Líbí se mi, jak jsi propojila téma Halloweenu s touto povídkou. Přijde mi to opravdu originální. Ale stejně jako  Ilía jsem si celou dobu říkala, co je na této povídce strašidelné. Nicméně konec můj dojem opravdu vylepšil a tak dále mohu konstatovat už jen to, že se mi povídka zamlouvá! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama