Narozeniny blogu, ročníkovka a podobné horory

30. ledna 2016 v 13:00 | Melanie |  Ostatní
Zase jsem se téměř měsíc neozvala. Situace na domácí frontě vypadala totiž zhruba následovně: Musím makat na ročníkové práci, ale mám zároveň nápad na dvě povídky, jenže se jim nemůžu věnovat, protože musím dělat na ročníkovce. Jenže dokud je nenapíšu, tak budu hrozně nervózní, ale nemůžu je napsat, protože musím pohnout s tou ročníkovkou. Takže jdu zase hrát Fallout a promrhat tři hodiny na facebooku, abych nestíhala už vůbec nic. Ale měla jsem to na denním plánu! Bod 34, hned po "naučit se portugalsky".

Takže jsem tak trochu propásla i narozeniny tohohle blogu, čili s několikadenním zpožděním konečně oznamuji, že další, v pořadí čtvrtý rok blogování mám za sebou. Stihla jsem se dostat na titulku blogu jako blog dne a poté i s článkem Jak se naučit cizí jazyk. Gratuluji si.

Ve škole jsem se jakžtakž držela, abych v pololetí nepropadla z fiktivních firem (tedy mně by to bylo celkem jedno, je to pololetí a fiktivky navíc nikoho nezajímají, ale naši by zuřili) a momentálně se už jen modlím, abych obhájila ročníkovku a mohla postoupit do čtvrťáku. (I když s každým dalším měsícem mám čím dál větší pocit, že jsem úplně na jiném oboru, než bych měla být. On to zřejmě není pocit, ona je to pravda.) Obhajuji v pondělí, tak mi držte palce, abych to nezeslonila. (Víte, to je jako zkonit, ale mnohem víc.) Tedy ne že bych z toho měla strach. Naprosto ne. Určitě.

Takhle nějak budu v pondělí vypadat. Ale jinak se toho vůbec nebojím.

Dozvěděla jsem se, že mi brzy skončí můj milovaný seriál, Rizzoli and Isles. Proč, proč, PROČ? (Nikdy bych si nemyslela, že budu takhle skleslá kvůli jednomu seriálu.)

Takhle hrozný to není, ale blíží se to tomu.

Jinak je to tak nějak všechno při starém. Před pár dny se mi zdála noční můra, která mi přihodila nápad na jednu hororovou povídku. Už jen vymyslet, jak se tam hlavní hrdina dostal, proč okamžitě neuteče a co se to tam vlastně děje a můžu začít psát. Ou jé! :D

Taky jsem teď parádně nachlazená, skoro nemůžu mluvit, takže je vlastně reálná šance, že v pondělí ani obhajovat nepůjdu, protože budu jenom sípat. Z čehož tedy moc radost nemám, protože to chci už mít za sebou. Takže ležím a léčím se. Nebo se o to aspoň snažím. (Ale dobrá stránka věci je, že mám konečně čas napsat tenhle článek.)

Možná sem ještě zítra hodím nějakou recenzi, než dostanu hysterický záchvat kvůli ročníkovce. Ale ne, to je samozřejmě jen nadsázka, já budu statečná a obhájím to.


Takže se ozvu zase... někdy.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lyra Lyra | E-mail | Web | 5. února 2016 v 13:09 | Reagovat

Přeji všechno nejlepší k blogovým narozeninám! Čtyři roky je krásné číslo. :-)

Hele, jestli mohu něco doporučit, tak si ty povídky rozepiš i tak. Pokud by člověk jenom pracoval na věcech do školy, popřípadě do práce, brzy by se z toho zbláznil. Je potřeba najít něco, čím se odreaguješ.

Nevím, jestli už máš po obhajově, nějak se poslední dobou neorientuji v datech, ale pokud ano, jak to dopadlo? Pokud ne, držím palce a přes internet posílám svou podporu. :-)

2 Melanie Melanie | Web | 5. února 2016 v 15:45 | Reagovat

[1]: Po obhajobě už mám, dopadlo to dobře, akorát jsem kvůli tomu parádně nastydla a ležím v posteli se zánětem horních cest dýchacích.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama