Simíkovská telenovela

29. srpna 2016 v 9:20 | Melanie |  The Sims
Tyto prázdniny pro mě byly tak nějak ve znamení dohánění filmových (hlavně hororových) restů (čekejte nějaké recenze!), čtení knih, dohánění finštiny a italštiny, a hraní počítačových her - hlavně Simíků. Kromě The Sims Medieval (ze kterého mám také slušné množství fotek, pokud by někdo chtěl samostatný článek o TSM, klidně ho přidám) je to taky The Sims 3. A vzhledem k tomu, že jsem se zase o dost posunula (a parádně se mi to tam zamotalo), máte tu nový článek.

Barbara si pořídila nového psa - jezevčíka jménem Gertrude. Je to agresivní, hyperaktivní potvora, ale s Barbarou a Flossie kupodivu vychází.
Na vedlejší hausbót jsem mezitím přistěhovala rodinu Owenových. Zacharias, jeho manželka, u které nevím, jak se jmenuje, ale mám pocit, že Aimée, a jejich dcera - miminko Susan. Barbara je jako správná sousedka zašla přivítat.


S Aimée si příliš do oka nepadly, zatímco se Zachariasem stačilo pár interakcí a už mi hra u nich nejen hlásila kamarády, ale navíc jí Zach brzy poslal milostný dopis.


Samozřejmě mě napadlo toho využít... a proto si ho Barbara jednou večer pozvala na svůj hausbót, kde se po chvilce kecání velice sblížili.

"Bejby, jsi žhavější než žárovka!"


No a pak se to už prostě nedalo zastavit... nejen, že si psali milostné dopisy a dost často se scházeli, Barbara navíc zatoužila si Zachariase vzít. Jenže tu byla taková malá překážka v podobě Aimée.


Kromě tohoto se jí ale velice dobře vedlo v hotelu. Někdy v té době už hotel získal pět hvězdiček, takže je polovina jejího celoživotního přání splněná. Konečná podoba hotelu (ne úplně konečná, časem budu ještě něco přidávat):


Takhle jsem rozšířila hotelovou věž. Teď už jsou v ní i lázeňské služby (které můžu vypnout, pokud budu chtít, ale víc služeb - větší spokojenost hostů).

Je ale fakt, že hosté se dost často chovají podivně...

"Je mi jedno, že prší a že tu není pláž, když se chci opalovat, tak se opalovat budu!"

Přibylo i místo pro svatbu:


Ta bílá budova, kterou jsem ukazovala minule, nyní vypadá takhle:


V podstatě se uvnitř až tak moc nezměnilo, jen jsem trošku jinak zařídila jednotlivé místnosti, ale zapomněla jsem to vyfotit. Taky jsem přidala balkon, na kterém si hosté můžou zahrát šachy.

Díky tomu, že její hotel získal pět hvězdiček, se mi zároveň odkryl další neobjevený ostrov. Popravdě, tenhle by byl na výstavbu hotelu mnohem vhodnější než ten, na kterém hotel stojí, ale co se dá dělat. Postavila jsem tam Barbaře dům, později přidám fotky.


Problém s Aimée se nakonec vyřešil prostě tak, že Barbara požádala Zachariase, aby se s ní rozešel. Ten souhlasil, a tak už nic nebránilo šťastnému vztahu (teda kromě toho, že Aimée je naštvaná a určitě s ní ještě nějaký problém bude). Téměř okamžitě se spolu zasnoubili.


Pak už následovala jen rozlučka se svobodou, na kterou přišel i tanečník."Pitomá zeď, stojí si tu a tváří se, jako by jí to tu patřilo!"

"Tohle je moje vlastní choreografie, jmenuje se to 'Zlomkrk'!"

Takže jak vidíte, velmi se to vydařilo. Na svatbu ještě nedošlo, tak příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 11. září 2016 v 12:19 | Reagovat

Pěkné screeny *-* Já hraju THE SIMS 4 ^^ a předtim jsem hrála 3 a Pets ^^ Hlavně ti Pets mě dost bavili ^^ :3. Jinak ty se učíš italsky a hlavně finsky? To je pecka! *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama