Nejlepčejší fanfikce ever

17. září 2016 v 22:24 | Melanie |  Krátké povídky
Měla to být parodie. Vlastně je to pořád parodie. Asi. Vzniklo to po přečtení několika HP fanfikcí. Těch hodně špatných. Takže si dovedete představit ty následky. (Pokud někde ve svém okolí uvidíte prchající mozek se zděšeným výrazem, odchyťte ho, prosím. Chtěla bych ho zpátky.)

Pro kouzelníky nastaly velmi těžké časy. Nikdo tomu nedokázal uvěřit, ačkoli, kdyby se zamysleli nad všemi okolnostmi, došlo by jim, že to prostě takhle nějak skončí.
Harry Potter se spojil s Voldemortem. A byly to časy, kterých se někteří lidé měli velmi, velmi bát.
Jejich společná armáda kráčela městy, zabíjela, nechávala za sebou neuvěřitelnou spoušť. Vůdci byli samozřejmě Voldemort a Harry. Dále se ve složení nacházeli někteří Smrtijedi, jako například Lucius a Draco Malfoyovi, společně s Narcissou a Bellatrix. Spolu s nimi byli členy ale i Severus, Sirius, James a Lily. A také, ačkoli tomu nikdo nemohl uvěřit, Lupin, Tonksová, Hermiona, Ron, a, ano, i Brumbál. Ti všichni (a ještě několik dalších, které už ale nebudeme vyjmenovávat) se spojili, aby bojovali proti společnému nepříteli.
Ten večer stanula celá armáda před jedním z domů. "Tohle je náš poslední cíl ve fázi jedna," zazněl Voldemortův hlas. "Připravte se." Poklepal hůlkou na zámek. "Alohomora."
Dveře se otevřely. Celá armáda postoupila kupředu.
"Cíl se nachází nahoře v prvním pokoji nalevo," oznámil Harry. "Za mnou!"
Rychle, ale co nejtišeji, vystoupali po schodech a otevřeli příslušné dveře. Jejich cíl seděl zády k nim u počítače a neslyšel je kvůli sluchátkům.
"Můj pane, dovolte mi, abych ji zabila já," ozvala se Bellatrix.
"Ne. Tuhle musím zabít já," zavrtěl hlavou lord Voldemort a vytáhl hůlku. "Avada Kedavra!"
Místnost naplnilo zelené světlo.
"Tak," otočil se Voldemort k ostatním. "To by byla fáze jedna. Všechny autorky pitomých fanfikcí, které překrucují náš charakter a nerespektují náš svět, jsou eliminovány. Teď přichází fáze dvě. Ta horší."
Všichni se zachvěli. Věděli, co teď přijde, ale neodvažovali se vyslovit to nahlas. Nakonec to vyřkla Hermiona. "Mary Sues."
"Přesně tak. Musíme je zabít všechny. Do jediné. Za mnou."
Mary Sues se nacházely ve společenské místnosti Jiskropšouku.* Když naše armáda vtrhla dovnitř, postavily se, odhodlány čelit nepříteli. Byly to bez výjimky krásné dívky, často s neobvyklou barvou vlasů - tedy ne neobvyklou v jejich řadách, jen dívek se stříbrnými vlasy tam bylo asi šedesát. Některé z nich byly elfky. A jak naše armáda dobře věděla, všechny do jedné uměly velmi dobře kouzlit. Tohle bude tvrdý boj.
Najednou se ozval vzlyk od jedné z dívek úplně vlevo. Měla dlouhé černé vlasy a velké smutné oči. "Siriusi! Ty jsi tvrdil, jak moc mě miluješ, a teď mě najednou jdeš zabít? To ne! A já jsem ti tolik věřila!" Dívka se rozvzlykala a proskočila oknem.
"No vida! Trpitelky se laskavě zabijí samy a ušetří nám práci," poznamenal Severus Snape.
Byla to pravda. Mary Sues chudinky/trpitelky/nebo jak jinak se jim ještě říká, začaly okamžitě vzlykat, když jim došlo, že muži jejich srdcí (Severus, Sirius, nebo tak nějak) jsou připraveni je zabít. Řady Mařenek díky tomu prořídly asi o polovinu.
Když toto skončilo, jedna z Mary Sues v čele se zasmála. "Ale no tak, Voldy," pronesla škádlivě, upravila si prsa ve výstřihu a laškovně se po Pánovi Zla podívala, "co je to za kukuč?"
Dívce nedošla jedna věc. Proti IC postavám nemá nejmenší šanci.
Voldemort chladně pronesl: "Avada Kedavra."
Jedna z dalších dívek si dupla scojí ladnou nožkou. "Ne! Já říkám, že já, Kessie Sharon Madeleine Francesca de la Rosa se prostě se Snapem vyspím! Bude to tak, jak chci já! Musí to být!"
Dál už pokračovat nestihla. Zasáhly ji asi čtyři vražedné kletby zároveň.
Pak se strhla bitva. Mařenky na tom většinou byly s kouzly naprosto výborně, ale armádě se přesto podařilo je udolat. Když bylo po boji, svalili se do křesel a namáhavě oddychovali. Konečně se mohli opět začít vzájemně nenávidět, aniž by jim do toho někdo šťoural.

*Jiskropšouk - v originále Sparklypoo, kolej vymyslená piratemonkey pro Mařeny v HP fanfikcích.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Stories lover Stories lover | 17. září 2016 v 23:20 | Reagovat

Heh :-D
Naprosto úžasnej příběh!
Pár příběhů už na kontě mám (a pevně doufám, že nepatří do kategorie 'opravdu hrozných') a četla jsem jich nespočet...
Jo, pár z nich by si zasloužilo smazat ze světa, ale tohle rozhodně patří mezi ty dobré, mě to fakt moc bavilo :-D
Jsem tu poprvé, takže nevím, co vše tu je, ale doufám, že HP povídek najdu víc! :D

2 Melanie Melanie | Web | 18. září 2016 v 0:37 | Reagovat

[1]: Fanfikce nepíšu, kromě jedné na Rizzoli and Isles, kterou radši nebudu vytahovat na světlo, takže tu najdeš spíš parodie. :-D

3 Lyra Lyra | E-mail | Web | 18. září 2016 v 12:13 | Reagovat

Skvělé, kdyby se postavy spojily a opravdu takto zničily všechny Mary Sue, hned by bylo ve světě fanfikcí lépe! :-)

4 Baryn Baryn | Web | 7. října 2016 v 20:41 | Reagovat

Teď jsem zmatená. Lily a James byli nemrtví? :D
Nedokážu si představit Voldemorta, jak odemyká slovy "Alohomora", prostě mi to k tomu temnému záporákovi nesedí, když mám to kouzlo spojené se nevinnými studenty Bradavic :D

Ale jo, jinak myšlenka vtipná ... Trochu jsem doufala, že bude mezi těmi Mary Sues vyzdvižená Ebony/Enobi/Eboby/Egogy ... to je jedno, prostě ta z My Immortal :D

Ale nemyslím si, že by byl takový hřích nacpat do FF svoji Mary Sue. Hodně lidí to píše pro sebe, protože si chtějí ulevit a promítnout někam své lepší já, do světa, který milují ... Však nikdo vás nenutí tyhle povídky číst. :D Já je nečtu, jakmile mi to přijde od začátku stupidní - a ne jen kvůli nějaké Mary - opouštím to, nemám potřebu hejtovat, a jdu číst něco jinýho.

5 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 8. října 2016 v 18:25 | Reagovat

:D :D :D.. :D ... :-) ... :-| ... ??? ... O_O ... to nic, to jsem se nejdřív strašně bavila a pak mi došlo, že úplně takhle vypadá i Harry Potter a prokleté dítě. Což je smutné.

6 LM LM | E-mail | Web | 16. prosince 2016 v 21:11 | Reagovat

Toto si zabila dievča :D Ja HP fanfiction moc nemusím, ale ty si krásne zabila aj to málo, čo som v nich čítala, skvelá práca :D

7 STIAK STIAK | E-mail | Web | 20. prosince 2016 v 17:06 | Reagovat

Poslední věta příběhu mě oddělala úplně :'D Hele tohle bylo super a pravdivý, fakt XD

...a s podobnýma věcma jsem se mimo jiné setkala i v dalších ze svých fandomů, jak s faktem, že jsou fandomy plné těhle slečinek s podobnými fanfikcemi, tak i s parodiemi jako je tato, a vždycky mi to přijde zábavné :'D Jen tak dál XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama